اجتماعی

احداث دی کلینیک های جدید در تهران

دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ – ۱۲:۱۴ احداث دی کلینیک های جدید در تهران

رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده 5 شهرداری تهران از احداث دی کلینیک های جدید در تهران خبر داد و گفت: کمیته تخصصی شبکه معابر شهر تهران و کمیسیون رسیدگی به طرح ها در شهرداری ادغام شد.

احداث دی کلینیک های جدید در تهران

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، علی اشراقی، رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده 5 درباره ادغام کمیته تخصصی شبکه معابر و کمیسیون رسیدگی به طرح هابه منظور تسریع در امور و افزایش کیفی کارها اظهارداشت: ادغام کمیته تخصصی شبکه معابر شهر تهران و کمیسیون رسیدگی به طرح ها در دستور کار بود که پس از ارائه گزارش توسط مشاور درجلسه کمیسیون ماده 5 به ریاست پیروز حناچی شهردار تهران ،موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با تشکیل کمیته تخصصی شبکه معابر و طرح های اجرایی زیر نظر حوزه معاونت شهر سازی و معماری شهرداری تهران موافقت شد.

وی افزود: قرار شد این کمیته متشکل از نمایندگان، معاونت های شهرسازی و معماری، حمل و نقل و ترافیک، فنی و عمرانی، شهرداری منطقه مربوطه، سازمان املاک و دبیرخانه کمیسیون ماده پنج باشد و در صورت مطرح شدن طرحی در محدوده تاریخی شهر، نماینده اداره کل میراث فرهنگی استان تهران عضو کمیته مذکور باشد.

رئیس دبیرخانه کمیسیون ماده 5 تأکید کرد: تعیین تکلیف مواردی از شبکه معابر شهر تهران و تهیه طرح های اجرایی از جمله وظایف این کمیته است.

اشراقی گفت: همچنین در این جلسه، به منظور افزایش سرانه بهداشتی و درمانی مناطق 2 و 11 کمیسیون ماده 5 با طرح احداث دو دی کلینیک در این مناطق موافقت شد.

وی افزود: اصلاح پوسته طرح تقاطع بزرگراه های همت ـ اشرفی اصفهانی واقع در منطقه 5 نیز مورد تصویب قرار گرفت.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe رسپینا لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن