اجتماعی

اختلاف شورای شهری‌ها درباره نیروهای شهرداری بالا گرفت

يکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۰:۱۵ اختلاف شورای شهری‌ها درباره نیروهای شهرداری بالا گرفت

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بدنه شهرداری کارشناسان و نخبه‌های فراوانی دارد که اداره کلان‌شهر تهران توسط آنها انجام می‌گیرد، گفت: از افرادی که در مورد ناکارآمدی نیروهای شهرداری صحبت کرده‌اند، درخواست توضیح دارم.

اختلاف شورای شهری‌ها درباره نیروهای شهرداری بالا گرفت

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره اظهارنظر اخیر حسن رسولی یکی از اعضای شورای شهر تهران در مورد نیروهای شهرداری و واکنش‌ها و حاشیه‌های ایجادشده از این موضوع، اظهار داشت: صحبت‌های حسن رسولی به مفهوم زیر سؤال بردن فعالیت کارکنان شهرداری نبوده است، ولی ایشان لازم است که در مورد مصاحبه و گفت‌وگوی اخیرشان توضیح دهند و روشنگری بیشتری کنند.

وی افزود: چندین سال است که با مجموعه شهرداری همکاری دارم و خوشبختانه این مجموعه مدیران زیادی را براساس شایسته‌سالاری تربیت می‌کند و نیروها منشأ اثر و خدمت بوده‌اند.

این عضو شورای شهر تهران ادامه داد: نگاه شورای شهر به سرمایه‌های انسانی منشأ اثر و خدمت این افراد بوده است و نگاه جمعی شورا نیز به همین صورت است. کارشناسان و نخبه فراوانی در بدنه شهرداری مشغول فعالیتند و اداره کلان‌شهر تهران توسط آنها انجام می‌گیرد.

وی بیان داشت: بنابراین از حسن رسولی تقاضا دارم که در زمینه اظهارنظرشان در مورد نیروهای شهرداری روشنگری کنند تا این افراد امیدوارانه‌تر از قبل فعالیت‌های خود را ادامه دهند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن