سیاسی

اخلاص عامل استجابت دعای بسیجیان در کنار حرکت و اقدامشان است

سه‌شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ – ۱۷:۲۲ اخلاص عامل استجابت دعای بسیجیان در کنار حرکت و اقدامشان است

امام جمعه مشهد گفت: همان‌طور که در روایات آماده است دعا وقتی مستجاب می شود که خود ما هم حرکت و اقدام کنیم و اگر در کار اخلاص باشد که در بسیج هست دعا مستجاب می شود.

اخلاص عامل استجابت دعای بسیجیان در کنار حرکت و اقدامشان است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد در ارتباط تصویری با نشست آغاز به‌کار طرح تکمیلی مقابله با کرونا توسط سازمان بسیج مستضعفین تحت عنوان «طرح شهید سلیمانی»، با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب گفت: یکی از امتیازات مقام معظم رهبری در رهنمودهای ایشان این است که مؤلفه‌ها و سازوکار را مشخص می‌کنند و در راه و روش اجرایی کمک می‌کنند. نکته اول رهبری این بود که ابتدا بیماری را تشخیص داده و سپس از توسعه بیماری پیشگیری کنیم.

آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به اینکه بسیج جامعه پزشکی همراه با رهنمودها و دستورالعمل‌های رهبری برنامه‌ ویژه‌ای را به عنوان محله‌های مساجد محور تشکیل دادند، بیان کرد: امروز از این حرکت درس می‌گیریم که اگر مسؤولان راهکارهای رهبری را گوش دهند تمام مشکلات کشور حل می‌شود.

امام جمعه مشهد در پایان با اعلام رمز این عملیات در مشهد گفت: در توصیه دوم مقام معظم رهبری به دعا توصیه شده است اما همان طور که در روایات آماده است دعا وقتی مستجاب می شود که خود ما هم حرکت و اقدام کنیم و اگر در کار اخلاص باشد که در بسیج هست دعا مستجاب می شود.

انتهای پیام/

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe رسپینا لاستیک بارز ایران فان هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن