اجتماعی

ارائه 186 هزار مجوز استخدام در آموزش و پرورش طی 4 سال اخیر

يکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۱:۱۵ ارائه 186 هزار مجوز استخدام در آموزش و پرورش طی 4 سال اخیر

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: در طول 4 سال اخیر، 186 هزار مجوز برای استخدام از محل ماده 28 دانشگاه فرهنگیان، صدور مجوز جذب دانشجومعلمان از طریق کنکور و برخی مجوزها برای تبدیل وضعیت به آموزش و پرورش داده شده است.

ارائه 186 هزار مجوز استخدام در آموزش و پرورش طی 4 سال اخیر

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در حاشیه پنجمین نشست از سلسله نشست‌های گفت‌وگوی هفته که باهدف ایجاد ارتباط و تعامل دوسویه بین وزارت آموزش‌وپرورش و دستگاه‌های مختلف کشور و با موضوع گفت‌وگو بر محور تحول، اظهار کرد: در طول 4 سال اخیر، 186 هزار مجوز برای استخدام از محل ماده 28 دانشگاه فرهنگیان، صدور مجوز جذب دانشجومعلمان از طریق کنکور و برخی مجوزها برای تبدیل وضعیت داده شده است.

وی ادامه داد: این میزان در مقایسه با 5 سال قبل از آن که 55 هزار مجوز استخدام داده شده است، افزایش 3.5 برابری را نشان می‌دهد و نشان از توجه دولت نسبت به آموزش و پرورش است.

انصاری اضافه کرد: کار بزرگی دولت در سال 98 انجام داد و حقوق و مزایای کارکنان آموزش و پرورش که از تبعیض نسبت به برخی دستگاه‌ها رنج می‌بردند، افزایش داد.

وی افزود: متوسط دریافتی کارکنان دولت 5 میلیون و 470 هزار تومان است و این رقم برای همکاران آموزش و پرورش به 5 میلیون و 570 هزار تومان رسیده است؛ امیدواریم دولت این امکان را داشته باشد که توجه بیشتر به فرهنگیان و مسائل آموزش و پرورش داشته باشد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: دستگاه تعلیم و تربیت، دستگاه حساسی است و نسل آینده کشور را تربیت می‌کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن