اجتماعی

افزودن بیش از ۳۵۰ تخت ویژه به ظرفیت مراکز درمانی استان تهران

يکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ – ۱۰:۰۲ افزودن بیش از ۳۵۰ تخت ویژه به ظرفیت مراکز درمانی استان تهران

رئیس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران از توزیع ۱۵۶۰ تخت بیمارستانی و بیش از ۴۰۰ دستگاه «ونتیلاتور» به بیمارستان‌ها و مراکز دولتی استان تهران خبرداد و گفت: بیش از ۳۵۰ تخت ICU و CCU نیز به ظرفیت تخت‌های ویژه افزوده شده است.

افزودن بیش از ۳۵۰ تخت ویژه به ظرفیت مراکز درمانی استان تهران

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری فارس، مهدی یوسفی درباره آمار تجهیزات سرمایه‌ای پزشکی تحویل داده شده به دانشگاه‌های علوم پزشکی استان تهران اظهار داشت: بنابر اعلام نیاز بیمارستان‌های دولتی و هماهنگی‌های انجام شده با معاونت درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکنون ملزومات مصرفی و سرمایه‌ای پزشکی زیادی تهیه و توزیع شده است.

وی با بیان اینکه اقلام خریداری شده توسط هیات امنای صرفه جویی ارزی بلافاصله برای بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تهران، شهید بهشتی و ایران، استان تهران ارسال شده است، افزود: از ابتدای شیوع کووید ۱۹ تاکنون همکاران ما به صورت مداوم تلاش کرده تا تجهیزات مورد نیاز را نه تنها برای تهران بلکه سراسر کشور و حتی نواحی مرزی نیز تهیه و توزیع کنند.
رییس هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران با بیان اینکه بیش از ۴۰۰ دستگاه ونتیلاتور یا کمک تنفسی برای استان تهران توزیع شده است،خاطرنشان کرد: از سال گذشته تاکنون ۱۵۶۰ تخت بیمارستانی برای دانشگاه‌های استان تهران توزیع شده که از این تعداد بیش از ۳۵۰ تخت ویژه بوده است.

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن