اجتماعی

امربه معروف و نهی از منکر در دستور کار پلیس

يکشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۳:۰۸ امربه معروف و نهی از منکر در دستور کار پلیس

فرمانده انتظامی تهران پایتخت با تأکید بر اینکه رعایت شئونات اسلامی تأمین کننده سلامت جامعه است، گفت: امر به معروف و نهی از منکر همواره در دستور کار پلیس قرار دارد.

امربه معروف و نهی از منکر در دستور کار پلیس

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در حاشیه مجلس عزاداری سید و سالار شهیدان با اشاره به اینکه امام حسین شهید امر به معروف و نهی از منکر هستند و انجام این مهم، تلکیف و واجبی شرعی است که نباید به دست فراموشی سپرده شود، بیان داشت: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ای شرعی و همگانی است که اگر درست و دقیق انجام شود جامعه از لوث ناهنجاری ها پاک خواهد شد.

وی با قدردانی از اقدام شایسته و مناسب ستوان دوم حامد بامداد در مواجهه با زنی که از حجاب مناسبی برخوردار نبود، گفت: نیروی انتظامی حافظ امنیت اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و… جامعه است و هرگز اجازه نخواهد داد کسی خدشه ای به این مهم وارد کند.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه رعایت شؤونات اسلامی تضمین کننده سلامت جامعه است، عنوان داشت: فرهنگ مبتذل و نخ نمای غرب از جمله تبلیغ برهنگی و… با شکست مواجه شده است و نتایج شوم بسیاری را برای آنان در پی داشته و هدف آنان برای ترویج فرهنگی منحط خود به قهقرا کشیدن جامعه ما است.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و این مهم را برای خود تکلیف و وظیفه ای دینی و قانونی می دانیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا بنر م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن