سیاسی

انتقاد اعضای کمیسیون اقتصادی از رزم حسینی به دلیل عدم ترخیص کالاها در گمرک

سه‌شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ – ۲۳:۴۷ انتقاد اعضای کمیسیون اقتصادی از رزم حسینی به دلیل عدم ترخیص کالاها در گمرک

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: درخواست‌کنندگان اعمال ماده ٢٣۴ از سوءمدیریت در حوزه سفارش کالا، انتقال آن به داخل کشور و ترخیص کالاها از گمرک و تاثیر منفی آن بر کالاهای اساسی انتقاد کردند.

انتقاد اعضای کمیسیون اقتصادی از رزم حسینی به دلیل عدم ترخیص کالاها در گمرک

مهدی طغیانی سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست‌ امروز (سه‌شنبه ٢۵ آذرماه) کمیسیون متبوعش به رزم حسینی وزیر صمت، اظهار داشت: در این جلسه درخواست تعدادی از نمایندگان برای اعمال ماده ۲۳۴ آیین‌نامه داخلی مجلس در موضوع عدم رعایت قوانین و مقررات در حوزه ترخیص کالاها بررسی شد.

وی ادامه داد: درخواست‌کنندگان اعمال ماده ٢٣۴ از سوءمدیریت در حوزه سفارش کالا، انتقال آن به داخل کشور و ترخیص کالاها از گمرک و تاثیر منفی آن بر کالاهای اساسی انتقاد کردند.

طغیانی افزود: مقرر شد تا کارگروهی ازسوی کمیسیون اقتصادی مسئولیت بررسی عدم ترخیص به موقع کالاها را برعهده بگیرد و نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی، گمرک و معاونت اقتصادی رئیس‌جمهور در جلسات هفته آینده این کارگروه حضور یابند و نتیجه این بررسی‌ها به صحن کمیسیون ارجاع شود تا در هفته آتی در این باره رای‌گیری شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: درصورتی که اعمال ماده ٢٣۴ توسط نمایندگان تایید شود گزارش آن برای بررسی به صحن علنی ارسال خواهد شد و در صورت رای مثبت نمایندگان برای بررسی به دستگاه قضایی ارسال می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن