فرهنگ و هنر

برگزاری جشن سینمایی، بدون رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی!

سلبریتی‌ها کرونا نمی‌گیرند!+عکس

درحالی که همه نهادها و مراکز پزشکی و بهداشتی بر لزوم فاصله‌گذاری و استفاده از ماسک و عدم برگزاری مراسم تأکید می‌کنند، یک جشن سینمایی بدون رعایت هیچ‌یک از این موارد برگزار شد!

به گزارش مشرق، انتشار تصاویر جشن سینمایی حافظ سوژه کاربران فضای مجازی شد! در شرایطی که به دلیل شیوع ویروس کرونا بسیاری از محافل و مراسم لغو شده است و حتی برگزاری مراسم اسکار هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، دست‌اندرکاران جشن حافظ نه تنها مراسم خود را لغو نکردند که در این جشن، هیچ یک از دستورالعمل‌های لازم برای جلوگیری از انتقال ویروس نیز رعایت نشده است. طوری که اکثریت قریب به اتفاق هنرمندانی که برای دریافت جایزه روی صحنه جشن حافظ رفتند، فاقد ماسک بودند و هیچ فاصله‌ای هم بین آنها رعایت نشد!

بیشتر بخوانید:

واکنش توییتری‌ها به عدم رعایت فاصله اجتماعی در جشن حافظ+عکس

این اتفاق، بازتاب زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشت. از جمله این نوشته‌ها توسط کاربران فضای مجازی نوشته شده است: «سلبریتی‌ها نمی‌گیرند!»، «خانه سینما که گیر می‌داد چرا به فکر جون هنرمندا نیستید و فیلم و سریال می‌سازید، چرا بیانیه نمیده!؟»، «اپل رویدادش رو آنلاین برگزار کرد، مراسم توپ طلا لغو شد، بسیاری از شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ رویدادهاشون رو یا لغو کردن یا آنلاین برگزار کردن بعد ما اینجا ‎جشن حافظ برگزار می‌کنیم!»، «اسکار رو هواست ولی شما جشن حافظ برگزار می‌کنید!»

اهدای تندیس به اغلب نامزدها نیز از دیگر اتفاقاتی است که به آن‌ اشاره شده است؛ چون جشن حافظ، در دوره اخیر به یک دورهمی‌تبدیل شده و تقریبا به همه نامزدها یک جایزه داده است! یک کاربر نوشت: «این جشن حافظ که به همه یه تندیس میده! امسال می‌فرستاد در خونه‌ بازیگرا دیگه»

منبع: کیهان

  • شهر خبر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن