سیاسی

برگزاری دومین دوره « مشکات» توسط انجمن اسلامی دانشکده شریعتی

پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ – ۱۹:۴۶ برگزاری دومین دوره « مشکات» توسط انجمن اسلامی دانشکده شریعتی

دومین دوره آموزشی_ تشکیلاتی « مشکات»، به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده شریعتی، به صورت مجازی برگزار شد.

برگزاری دومین دوره « مشکات» توسط انجمن اسلامی دانشکده شریعتی

به گزارش خبرنگار تشکل های دانشگاهی خبرگزاری فارس، دومین دوره آموزشی_ تشکیلاتی "مشکات"، به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده شریعتی، به صورت مجازی برگزار شد.

فاطمه گرشاسبی دبیر آموزش انجمن اسلامی دانشکده شریعتی درباره این دوره گفت: هدف از برگزاری این دوره، آشنایی و آماده سازی شرکت کنندگان، برای شروع فعالیت های دانشجویی_ تشکیلاتی بود.

وی ادامه داد: در این دوره دو روزه، مخاطبین با مفاهیم و سرفصل هایی همچون رسالت دانشجویی و تشکیلات، کنش گری حوزه زنان، تحلیل سیاسی، اهمیت و کاربرد رسانه، و همینطور یادداشت نویسی آشنا شدند و آموزش های کاربردی در این زمینه ها صورت گرفت.

گرشاسبی افزود: قطع به یقین شرایط سال جاری و وضعیت همه گیری کرونایی، موجب شد تا فعالین فرهنگی به ویژه تشکل های دانشجویی از فضای دانشگاه دور شوند و به تبع آن روند جذب و تربیت نیرو با خلل مواجه شود.

وی تاکید کرد: با این حال مجموعه انجمن اسلامی تا این لحظه تمام تلاش خود را نموده تا با برگزاری چنین دوره های آموزشی، به قدر وسع عرصه ی ورود و آشنایی با فعالیت تشکیلاتی را برای ورودی های جدید در دانشکده زنده نگه داشته و سعی نماید دانشجویان جدیدالورود از بهره بردن در این فضا و رشد ایجاد شده در تشکل ها دور نمانند. پیرو این مسئله تلاش می شود تا با استفاده از فضای موجود، فعالیت ها تا حد ممکن به انجام رسیده و خلا به وجود آمده تا حدی پوشش داده شود.

این فعال دانشجویی گفت: در این خصوص با وجود تمامی محدودیت های برگزاری دوره فشرده بصورت مجازی؛ به همت مسئولین دوره و با مشارکت و همکاری اساتید مدعو و شرکت کنندگان با مجموعه انجمن اسلامی دانشجویان، این دوره آموزشی با استقبالی مناسب روبرو شده و نتایج مثبت و امیدوار کننده‌ای در پی داشت.

وی اظهار داشت: دانشجویان در این دوره از تجربیات و مطالب مهدیه جوکار و زهرا اقبال زاده از ادوار انجمن اسلامی دانشکده شریعتی و نرگس حسینی علی بزرگخو و اسماعیل کوهی مقدم ز ادوار دفتر تحکیم وحدت استفاده کردند.

انتهای پیام/

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن