سیاسی

بیانیه‌ کمیسیون امنیت ملی مجلس: آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت

يکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۹:۱۷ بیانیه‌ کمیسیون امنیت ملی مجلس: آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بیانیه‌ای تصریح کرد: بی تردید ملت فلسطین و ملتهای آزاده منطقه در مقابل توافقنامه امارات با صهیونیست سکوت نخواهند کرد و آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت.

بیانیه‌ کمیسیون امنیت ملی مجلس: آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجس مجلس شورای اسلامی به دنبال توافقنامه امارات با رژیم صهیونیستی به منظور عادی سازی روابط بیانیه‌‌ای صادر کرد.

متن بیانیه‌ کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی توافقنامه امارات با رژیم صهیونیستی به منظور عادی سازی روابط به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در شرایطی که دولت تروریستی امریکا با طرح شکست خورده موسوم به معامله قرن بدنبال نابودی باقیمانده فلسطین است و رئیس جمهور تروریست آن کشور اراضی جولان سوریه را در فرمانی غیر قانونی به رژیم صهیونیستی ملحق کرده است؛

در حالی که رژیم جعلی اسرائیل بدنبال الحاق مابقی اراصی اشغالی بویژه کرانه باختری است؛

در وضعیتی که جامعه جهانی نسبت به یکجانبه گرایی امریکا و رژیم صهیونیستی انتقاد دارند؛

در شرایطی که رژیم اشغالگر قدس با مقاومت مردم فلسطین و ملتهای مقاوم منطقه به سراشیبی زوال و سقوط افتاده است و از ترس دست به اقدامات جنون آمیز می زند؛
متاسفانه حاکمان ابوظبی که معلوم نیست بر اساس کدام نقشه شوم صهیونیستی به قدرت رسیده اند, با نادیده گرفتن منافع ملت فلسطین و مصالح اسلامی و عربی، با اعلام توافق صلح با دشمن صهیونیستی ضربه دیگری را به آرمان فلسطین زدند و ننگ تاریخی دیگری بجای گذاشتند. این اقدام ابوظبی خیانت دیگری به آرمان مسلمانان و در درجه اول فلسطین است که با مخالفت جدی و گسترده همه آحاد مردم فلسطین و رهبران و گروههای فلسطینی مواجه گردیده و محکومیت گسترده جهان اسلام را بدنبال داشته است.

حاکمان ابوظبی نه فقط توافق صلح با اسرائیل را طراحی کرده اند بلکه در خیانتی آشکار بعنوان ابزار نفوذ و سلطه رژیم صهیونیستی در منطقه عمل کرده و زمینه ساز عادیسازی روابط این رژیم با برخی دیگر از کشورهای منطقه نیز شده اند و این به معنای سپردن مقدرات امت اسلامی به دست دشمنان است.

اقدام امارات یک طراحی برای خوش خدمتی انتخاباتی برای ترامپ میباشد.
حاکمان ابوظبی بدانند این توافق ننگین محتوم به شکست است و هزینه سنگینی برای این کشور دارد.

بی تردید ملت فلسطین و ملتهای آزاده منطقه در مقابل این اقدام سکوت نخواهند کرد و آتش خشم امت اسلامی دامن حاکمان امارات را خواهد گرفت.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اقدام ابوظبی را تهدید جدی برای منافع و امنیت منطقه دانسته و هشدار میدهد هر گونه پیامد منفی این توافق سازش را به حساب ابوظبی خواهد گذاشت. بی تردید هزینه چنین اقدامی برای حاکمان فریب خورده و نشسته در کاخهای شیشه ای بسیار سنگین خواهد بود.

آمریکای سلطه گر نیز بداند دست پنهانش در این اقدام کاملا مشهود است و این تلاش نافرجام سرعت خروج او از منطقه را بیشتر خواهد کرد.

انتهای پیام/

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا بنر م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن