سیاسی

بیگی‌نژاد: دولت تمایلی برای رأی‌آوری مدرس خیابانی نداشت

پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۷:۰۳ بیگی‌نژاد: دولت تمایلی برای رأی‌آوری مدرس خیابانی نداشت

نماینده ملایر در مجلس با بیان اینکه دولت تمایلی برای رأی‌آوری مدرس خیابانی نداشت و حتی مقامات ارشد دولتی هم نمایندگان را قانع نکردند، گفت: متاسفانه دولت به دنبال القا تقابل قوه مقننه با قوه مجریه است.

بیگی‌نژاد: دولت تمایلی برای رأی‌آوری مدرس خیابانی نداشت

هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره عدم رأی مجلس به حسین مدرس خیابانی گزینه پیشنهاد دولت برای تصدی وزارت صمت، اظهار داشت: تلقی نمایندگان مجلس آن بود که گویا دولت تمایلی برای رأی‌آوری مدرس خیابانی نداشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: تعداد زیادی از نمایندگان مجلس درباره عملکرد و برنامه‌های حسین مدرس خیابانی سؤالات و ابهامات زیادی داشتند و هیچ مقام ارشد دولتی هم نمایندگان مجلس را قانع نکرد.

بیگی‌نژاد خاطرنشان کرد: روز رأی‌گیری در مورد گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صمت، دولت شرایط و سناریو را به صورتی شکل داد که مدرس خیابانی رأی نیاورد.

وی افزود: روز چهارشنبه در صحن علنی مجلس به این نتیجه رسیدیم که دولت بنایی بر رأی آوردن مدرس خیابانی نداشت و گویا آنها به دنبال اجرای این سناریو بودند که مجلس با دولت تعامل ندارد و مصداق آن هم عدم تأیید طرح گشایش اقتصادی و پیش‌فروش نفت است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: دولت در شرایط مختلف به دنبال القای این موضوع است که مجلس با دولت تقابل دارد و اصلاً مشخص نیست که قوه مجریه چه سودی از این قضیه می‌برد و به همین دلیل مسائل را مهندسی شده عملیاتی می‌کند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن