اجتماعی

بی‌خبری محسن هاشمی از رقیب انتخاباتی/ نقد آقای رئیس به خطاهای شورا

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۱:۰۷ بی‌خبری محسن هاشمی از رقیب انتخاباتی/ نقد آقای رئیس به خطاهای شورا

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه از کاندید شدن حق شناس برای ریاست شورا خبری ندارم، گفت: نقدم به عملکرد هیأت رئیسه برای پیشگیری از تکرار خطاها است.

بی‌خبری محسن هاشمی از رقیب انتخاباتی/ نقد آقای رئیس به خطاهای شورا

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس،‌درباره انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر اظهار داشت: نسبت به عملکرد هیأت رئیسه شورا نقد دارم و این موضوع کاملاً طبیعی است.

وی افزود: خداوند فرموده است که هر کس هنگام خواب زندگی خود را در طول روز مرور و عملکرد خود را ارزیابی کند تا بر اساس ارزیابی انجام گرفته آسیب‌شناسی لازم صورت گیرد.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: بنابر این نقدم هم در مورد عملکرد هیأت رئیسه با همین هدف مطرح شده است که وضعیت را بررسی و دیگر خطاها را تکرار نکنیم.

هاشمی گفت: ‌اینکه نقدی در مورد عملکرد خود در هیأت رئیسه نداشته باشیم اشتباه است منظور من در مورد این نقد کلی بوده و هر کس به نظرم باید به رفتار خودش هم نقد داشته باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که گفته می‌شود، محمدجواد حق‌شناس، رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران هم قرار است کاندیدای ریاست شورای شهر تهران شود و در فضای مجازی رقیب انتخاباتی شما مطرح شده است، گفت: من این موضوع را نشنیده‌ام از خودشان این سؤال را بپرسید.

رئیس شورای شهر تهران در مورد اینکه آیا شما تمایلی برای کاندیدا شدن در سال آخر شورای شهر پنجم به عنوان رئیس شورا دارید، گفت:‌ ادب حکم می‌کند کسی خودش را کاندیدا نکند حتی افراد در مورد رئیس‌جمهور شدن نیز می‌گویند بر اساس تقاضای مردم کاندیدا می‌شوند و کسی بر اساس تمایل شخصی خودش کاندیدا نمی‌شود.

هاشمی گفت:‌کاندیدا شدن تشریفات دارد و اگر اعضای شورای شهر درخواستی برای کاندیدا شدن من به عنوان رئیس شورا داشته باشند، کاندیدا خواهم شد.

به گزارش فارس، انتخابات سال چهارم هیأت رئیسه شورای شهر پنجم قرار است، اول شهریور برگزار شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن