اجتماعی

تجربه هیجان در بزرگترین پل معلق کشوربا افتتاح بانچی جامپینگ

دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۷:۲۲ تجربه هیجان در بزرگترین پل معلق کشوربا افتتاح بانچی جامپینگ

با افتتاح جدیدترین بازی های هیجانی همچون بانچی جامپینگ ، لانگچر و سوئینگ دربزرگترین پل معلق کشور، بوستان نهج البلاغه فرصتی برای تجربه جدیدترین بازی های هیجانی می شود.

تجربه هیجان در بزرگترین پل معلق کشوربا افتتاح بانچی جامپینگ

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، رسول کشت پور، شهردار منطقه 2 با اعلام این خبرگفت: بوستان گردشگری نهج البلاغه با 35 هکتار وسعت بزرگترین بوستان دره ای کشور است که علاوه بر قابلیت های اکوسیستمی ، به لحاظ برخورداری از امکانات متنوع تفریحی و ورزشی به یکی از نقاط گردشگری شهر تهران تبدیل شده است.

وی پل معلق آسمان را یکی از قابلیت های تفریحی این مجموعه برشمرد، افزود: پل معلق آسمان به طول 285 متر یکی از نمادهای پایتخت است که بوستان نهج‌البلاغه را به بوستان پردیسان متصل می‌کند و به‌طور همزمان 200 نفر بازدید‌کننده می‌توانند روی عرشه آن‌ تردد و توقف کنند.

کشت پوربا بیان اینکه شهرداری منطقه با در نظر گرفتن ضرورت ایجاد توسعه امکانات تفریحی و گردشگری منطقه گفت: برهمین اساس پس از مطالعات صورت گرفته، پل معلق به عنوان یکی از ظرفیت های موجود برای ایجاد بازی های هیجانی شناسایی شد و احداث بازی هایی همچون بانجی چا مپینگ، راپل، سوئینگ و… با مشارکت بخش خصوصی در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بازی های هیجانی مطابق با استاداردها و رعایت معیارهای ایمنی احداث شده است افزود:بانجی جامپینگ و راپ سوئینگ از جمله ورزش ها و تفریحات مهیج وهیجانی است که می تواند علاقه مندان زیادی را به خود جذب کند.

شهردار منطقه 2 در ادامه گفت: بوستان نهج البلاغه در حال حاضر از امکانت تفریحی متنوعی همچون شهربازی بیلینو، سرزمین شگفت انگیز، قایق پرش در آب، راپل هوایی ، تراست های پیاده‌رو طولی و عرضی ، 9 هزار متر مربع مسیر دوچرخه‌سواری و همچنین فضاهای فرهنگی و ورزشی برخوردار است وبه‌عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران و موفق شده است بازدیدکنندگان داخلی و خارجی بسیاری را برای دیدن این تفرجگاه شهری جذب کند.

انتهای پیام/

پر بازدید ها پر بحث ترین ها بیشترین اشتراک بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن