سیاسی

تجمع دانشجویان در اعتراض به توافق رژیم صهیونیستی و امارات

شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ – ۲۱:۱۵ تجمع دانشجویان در اعتراض به توافق رژیم صهیونیستی و امارات

جمعی از دانشجویان و مردم عصر امروز در اعتراض به توافق اسرائیل غاصب و امارات درباره طرح معامله قرن تجمع کردند.

تجمع دانشجویان در اعتراض به توافق رژیم صهیونیستی و امارات

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، جمعی از دانشجویان و مردم عصر امروز ( شنبه 25 مرداد) در اعتراض به توافق اسرائیل غاصب و امارات درباره طرح معامله قرن تجمع کردند.

براساس این گزارش این تجمع در مقابل سفارت امارات برگزار شد و تجمع‌کنندگان با همراه داشتن دست نوشته‌هایی سیاست‌های خصمانه رژیم صهیونیستی در منطقه را محکوم کرده و به جنایت‌های این رژیم اعتراض کردند.

دانشجویان همچنین با سردادن شعارهای « مرگ بر آمریکا» و « مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را نسبت به امریکا و اسرائیل نشان دادند.

دانشجویان در این تجمع به اینکه مسئولان دیپلماسی تاکنون موضع گیری قاطعی در مقابل اقدام اسرائیل و امارات نداشته اند انتقاد کرده و از وزارت خارجه کشورمان خواستند به این اقدام خصمانه واکنش نشان دهد.

تجمع کنندگان با پلاکاردهایی که در دست داشتند این توافق را یک توافق شیطانی دانستند و تاکید کردند امارات با این توافق در میان مسلمانان منفور شده‌ است.

دانشجویان تجمع‌کننده مقابل سفارت امارات با آتش کشیدن پرچم اسرائیل خشم خود را به جنایت های این رژیم نشان دادند و در محکومیت اقدام امارات متحده عربی در عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کردند.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یا أیها الذین آمنوا لا تَتَّخِذوا الیهودَ و النصاریٰ اَولیاءْ. بعضُهُم اَوْلیاءُ بعض و من یَتَوَلَّهُم مِنکم فإنّه منهم. إن الله لایهدِی القَوم الظالمین» (۵۱ مائده)

بر همگان واضح و مبرهن است که طی سالیان گذشته برخی رژیم های مرتجع منطقه؛ در چارچوب اهداف استراتژی عبری عربی غربی جریان استکبار؛ خیانت به آرمان فلسطین و ملت های مسلمان و عرب منطقه را شدت بخشیده و به بیگاری برای رژیم صهیونیستی تن داده اند.

امروز برخی حاکمان نالایقِ عرب به چنان بی‌غیرتی و رذالتی افتاده‌اند که خیانت خود را آشکارا و با افتخار؛ رسانه‌ای می‌کنند و هیچ ابایی هم از پایمال کردن خون هزاران کودک و جوان فلسطینی ندارند.

آیا وقت آن نرسیده، که از کمپْ‌دیوید ها و اوسلو ها درس عبرت بگیرند؟
چگونه است که عزت مسلمانان را در هم‌پیالگی با پست‌ترین دشمنان اسلام می‌جویند؟ «فَما لَکم کیفَ تَحکُمون؟»

سردمدارانِ ذلیلِ عرب که نه نسبتی با اسلام دارند و نه با عربیت و حمیت عربی؛ کار را به آن درجه از تباهی رسانده‌اند که به خود جرئت می‌دهند حقوقِ آشکار فلسطینیان را از کیسهٔ خیلفه خائن خود ببخشند و با وقاحت آن را صلح و توافقی تاریخی بنامند! مصالحه‌ای که در حکم اعلان خونبارترین جنگها علیه مردم فلسطین است.

دولت امارات متحده عربی از این پس شایستهٔ عنوان دولت امارات متحده امریکایی-صهیونیستی است و باید تاوانِ این نفاقِ فتنه‌آمیز را بپردازد.

امارات متحده ی عربی؛ که بهتر است اصلاح کنم؛ امارات متحده‌ی عِبری که غیرت عربی را قورت داده و شرافت اسلامی را قی کرده، روابط نامشروعش را علناً در بوق و کرنا می‌کند تا شاید خوش رقصی اش برای اربابان اسرائیلی اش به اثبات برسد و برادری خود خوانده خود را به منصه ظهور برساند.

لااقل به تجربه اسلاف خود در کشورهای دیگر نگاه کنید و بدانید؛ پیوندی که عاقدش شیطان بزرگ باشد، حتما جز تباهی و خسران حاصلی نخواهد داشت و یقین داریم خودکشی امارات، اسرائیل را نجات نخواهد داد.

جمهوری اسلامی ایران همواره اصرار داشته میان دولت های بد عمل منطقه و رژیم صهیونیستی تفاوت قائل شود. هنوز هم معتقدیم دشمن شماره یک همه ملت های منطقه، آمریکا و اسرائیل هستند و باید بر همان ها متمرکز بود.

اما
در عین حال، روشن است هر کس سرنوشت و آینده ی خود را با رژیم نامشروع اسرائیل پیوند بزند، خود را در معرض بی ثباتی و تهدید قرار داده است.

در پایان

این را با صراحت اعلام می داریم؛ عاقبت این قیل و قال ها به اتمام خواهد رسید و جهانیان با چشمان خود خواهند دید که فرزندان مکتبی اسلام؛ از اقصا نقاط جهان با نابودی رژیم سفاک صهیونیستی؛ زنجیر های در هم تنیده شده ی زر و زور و تزویر مستکبرین و متفرعنین عالم را پاره کرده و بیت المقدس را از چنگال جنود الشیطان پس خواهند گرفت. ان شا لله؛ باذن الله.

والسلام علیکم و رحمته و برکاته.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن