اقتصادی

ترافیک سنگین‌ در هراز و کندوان و تردد پرحجم خودرو در جاده فشم/محور چالوس فردا مسدود است

جمعه ۱۹ دی ۱۳۹۹ – ۲۱:۳۲ ترافیک سنگین‌ در هراز و کندوان و تردد پرحجم خودرو در جاده فشم/محور چالوس فردا مسدود است

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در حال حاضر در محور هراز مسیر رفت و برگشت در محدوده آبعلی و در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل کُندر تا سرودار و مسیر رفت و برگشت محدوده وینه، ترافیک سنگین است.

ترافیک سنگین‌ در هراز و کندوان و تردد پرحجم خودرو در جاده فشم/محور چالوس فردا مسدود است

علی اکبر آشوری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

* انسداد 10 جاده به دلیل کاهش ایمنی

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد:‌ در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین – همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان و محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه کرد: محور وازک-بلده در مازندران، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد-نهبندان محور سروآباد-پاوه، ‌جاده پونل – خلخال و جاده فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

* ترافیک سنگین‌ در هراز، کندوان و جاده تهران-فشم

آشوری درباره وضعیت ترافیکی برخی محورهای پرتردد اظهار کرد: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز مسیر رفت و برگشت در محدوده آبعلی و ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال حدفاصل کندر تا سرودار و مسیر رفت و برگشت محدوده وینه نشان می دهد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها از تردد روان در محور فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.
وی تأکید کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.
آشوری با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده های مهرویلا و پل کلاک از ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-فشم و بالعکس حدفاصل رودک تا حاجی آباد خبر داد.

* محور کندوان از ساعت 8 فردا مسدود می شود

وی با اشاره به ادامه محدودیت ترافیکی در کندوان، یادآور شد‌: محور کندوان حدفاصل کیلومتر 5 تا 15 از مرزن آباد تا دزدبن از 8 دی تا 12 اسفند از ساعت 08:00 تا 17:00 روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چندروزه به‌ دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر، ‌مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

* بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از 2272 دستگاه ترددشمار جاده ای، نسبت به روز قبل 2.3 درصد کاهش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

‌* آزادراه‌ کرج-تهران و آزادراه کرج-قزوین پرترددترین جاده کشور

آشوری گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه‌ کرج-تهران با 112 هزار و 590 تردد، آزادراه کرج-قزوین با 110 هزار و 758 تردد و آزادراه تهران-کرج‌ با 104 هزار و 367 تردد ثبت شد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن