سیاسی

تسخیر سفارت آمریکا عمق کینه‌توزی ملت ایران نسبت به این قدرت مستکبر را منعکس کرد

دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹ – ۲۲:۱۲ تسخیر سفارت آمریکا عمق کینه‌توزی ملت ایران نسبت به این قدرت مستکبر را منعکس کرد

جمعیت جانبازان با گرامیداشت یوم‌الله 13 آبان تصریح کرد: تسخیر سفارت آمریکا حرکتی خودجوش و انقلابی بود که عمق کینه‌توزی ملت نسبت به تحرکات این قدرت مستکبر علیه منافع ملت ایران در طول سال‌های حکومت پهلوی و پس از سقوط آن رژیم را منعکس کرد.

تسخیر سفارت آمریکا عمق کینه‌توزی ملت ایران نسبت به این قدرت مستکبر را منعکس کرد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن گرامیداشت یوم‌الله ۱۳ آبان، با تکیه بر سند راهبردی منشور گام دوم انقلاب یادآور شد: ایستادگی ملت بر اصول انقلابی و مقابله با کینه ورزی های آمریکا و فشار حداکثری برای اعمال تحریم های همه جانبه بر سنگینی مسوولیت دولتمردان برای منفعل نشدن در مقابل ائتلاف عبری غربی عربی می‌افزاید.

در تازه‌ترین نشست مجازی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن مرور مهمترین رویدادهای داخلی و بین‌المللی طی روزهای اخیر به موضوع اهانت نشریه فرانسوی به ساحت قدسی پیامبر اعظم (ص) اشاره و تاکید شد: این اهانت گستاخانه در آستانه میلاد پیامبر ختم‌المرسلین نشان‌دهنده خشم ‌دشمنان از رشد اسلام‌ انقلابی و مکتب سلیمانی در منطقه و جهان بوده و آنها را با انتشار کاریکاتور و حمایت از اهانت به پیامبر اکرم (ص) به واکنشی ذلیلانه نسبت به بسط ارزش‌های اسلامی در جوامع غربی واداشته است.

این جمعیت با اشاره به پیام کوتاه مقام معظم رهبری خطاب به جوانان فرانسوی به دنبال حمایت امانوئل مکرون، رییس جمهور فرانسه از اهانت به نبی مکرم اسلام (ص)، تاکید کرد: هر وجدان بیداری از اهانت به مقدسات و ادیان الهی ابا دارد و آزادی بیان و اندیشه را به تمسخر تعبیر نمی‌کند. رهبر انقلاب نیز در این پیام کوتاه وجدان بیدار جوانان را خطاب قرار دادند و آنها را به پرسشگری درباره مرزهای واقعی آزادی بیان در کشورشان فراخواندند.

جمعیت جانبازان در ادامه ضمن گرامیداشت ۱۳ آبان مصادف با روز جهانی مبارزه با استکبار، در نکوداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا که امسال با برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در این کشور همزمان شده است، خاطرنشان کرد: تسخیر سفارت آمریکا در ۱۳ آبان ۵۸، حرکتی خودجوش و انقلابی توسط دانشجویان پیرو خط امام راحل (ره) بود که عمق کینه‌توزی ملت نسبت به تحرکات این قدرت مستکبر علیه منافع ملت ایران در طول سالهای حکومت پهلوی و پس از سقوط آن رژیم را منعکس کرد. دستان آمریکا در ۱۳ آبان سال ۵۶ به خون دانش‌آموزان بی‌گناه آلوده شد و این زخم چرکین در دل ملت باقی ماند تا اینکه در سال ۵۸ وقت مداوای آن با تسخیر لانه جاسوسی و به گروگان گرفتن کارکنان سفارت این کشور فرا رسید؛ اقدامی که از سوی امام راحل بزرگتر از انقلاب اول با کلید واژه حکیمانه «انقلاب دوم» خوانده شد.

این جمعیت یادآور شد: رویش‌های انقلاب اسلامی در منطقه به حدی قدرتمندانه رخ نشان داد که جبهه مقاومت نه تنها تمام راهبردهای آمریکا و هم پیمانان اروپایی و منطقه ای اش را به عقب نشینی وا داشت بلکه راهبرد منطقه بدون آمریکا را پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس بر آنها تحمیل کرد.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن تاکید بر ضرورت به خاطر سپردن تمام کینه‌توزی‌ها، خباثت ها و وحشی گری های امریکا علیه ملت ایران که با گذشت ۴۲ سال از انقلاب اسلامی هنوز ذره‌ای از عمق آن کاسته نشده است، توصیه کرد در شرایط جنگ اقتصادی کنونی که یکی از میدان‌داران اصلی آن دولت امریکاست، ملت ایران با حفظ روحیه انقلابی و جهادی به پیش برود و از اهداف انقلابی در حوزه جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی در چله دوم انقلاب دست نکشد.

این جمعیت با تکیه بر سند راهبردی منشور گام دوم انقلاب یادآور شد: ایستادگی ملت بر اصول انقلابی و مقابله با کینه ورزی های آمریکا و فشار حداکثری برای اعمال تحریم های همه جانبه بر سنگینی مسوولیت دولتمردان برای منفعل نشدن در مقابل ائتلاف عبری غربی عربی می‌افزاید.

این جمعیت خرسندی خود را از اقدام به هنگام‌ مجلس انقلابی ابراز داشت و تاکید کرد: اجرای کامل طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها از سوی مجلس حداقل واکنش انقلابی و پیش دستانه ای است که میتوان به رقابت مضحک ترامپ و بایدن برای پیشنهاد مذاکره با ایران پیش روی آنان قرار داد. نباید هیچگاه سفارش حضرت روح الله از مقابل چشممان به دور بماند که در بیانی راهبردی فرمودند بدانید شما با یک قدرتى مواجه هستید که اگر یک غفلت بشود، مملکتتان از بین می‌رود. غفلت نباید بکنید. غفلت ‏نکردن به این است که همه قوا، هرچه فریاد دارید، سر آمریکا بکشید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe رسپینا لاستیک بارز ایران فان هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن