اقتصادی

تغییر موقت زما‌ن‌بندی جلسات معاملاتی بورس

چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ – ۲۳:۳۲ تغییر موقت زما‌ن‌بندی جلسات معاملاتی بورس

معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران از تغییر موقت زمان‌بندی جلسات معاملاتی در بورس خبر داد.

تغییر موقت زما‌ن‌بندی جلسات معاملاتی بورس

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با توجه به استقبال مردم از سرمایه‌گذاری در بورس و عدم کشش هسته‌ معاملات برای انجام تراکنش‌های خرد و پراکنده سهامداران حقیقی زمانبندی جلسات معاملات بورس به صورت موقت با تصمیم معاونت بازار بورس تغییر می‌کند تا هسته معاملات جوابگوی تراکنش‌های فراوان در بورس باشد.

در این زمینه محمود گودرزی معاون بازار بورس اعلام کرد: در مورد تغییر موقت زمان‌بندی جلسات معاملاتی به اطلاع سرمایه‌گذاران و کارگزاران بورس می‌رسد در جلسه اول معاملات زمان‌بندی برای سفارش‌گیری پیش گشایش از ساعت 8:30 تا 8:45 دقیقه و زمان انجام معاملات مرحله گشایش و حراج پیوسته از ساعت 8:45 تا 11:15 دقیقه خواهد بود.

همچنین در مورد صنایع عنوان شده است که کلیه صنایع به غیر از صنعت فلزات اساسی، صنعت شرکت‌های چند رشته‌ای صنعتی و صنعت فراورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی را شامل می شود.

در مورد جلسه دوم معاملاتی جدول زمان‌بندی اینگونه اعلام شده که زمان سفارش‌گیری پیش‌گشایش از ساعت 11:30 تا 11:45 و زمان انجام معاملات مرحله گشایش و حراج پیوسته از ساعت 11:45 تا 13:45 خواهد بود.

همچنین عنوان شده است کلیه صندوق‌های قابل معامله ETF، اوراق بهادار با درآمد ثابت و نیز معاملات همه نهاده‌های آتی سبد سهام در جلسه دوم معاملات قابل معامله خواهند بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن