اقتصادی

تقدیر وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو

يکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ – ۱۱:۲۶ تقدیر وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با اهدای لوحی، از تلاش‌های مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در صیانت از نیروی کار در محیط‌های کاری و تولید این گروه صنعتی قدردانی کرد.

تقدیر وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو

اخبار شرکتها؛ ایکوپرس– معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست قدردانی از اقدامات مدیرعامل ایران خودرو در اجرای مقررات ایمنی و شیوه‌نامه‌های بهداشتی، ضمن اشاره به اولویت وزارت کار در توجه به سلامت و صیانت نیروی کار در واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: بر اساس گزارش‌های اداره کل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، مدیریت گروه صنعتی ایران خودرو در صیانت و سلامت نیروی کار و کاهش آسیب‌های شغلی کارنامه قابل قبولی داشته است.

حاتم شاکرمی، افزود: برخی از واحدهای صنعتی و تولیدی مانند ایران خودرو از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور، توجه جدی به سلامت و صیانت از نیروی کار داشته و در این راستا نیز در زمینه‌های آموزش، فاصله‌گذاری اجتماعی و تامین تجهیزات حفاظت فردی و نظارت جدی بر اجرای شیوه نامه ها اقدامات موثری داشته که موجب کاهش آسیب‌ها در این مجموعه شده است.

وی خاطرنشان کرد: مدیران واحدهای تولیدی کشور در سال گذشته با توجه به دو پدیده تحریم و کرونا و در شرایط سخت اقتصادی توانستند بدون توقف تولید، اقدامات بزرگ و قابل تقدیری در ارتقای تولیدات خود داشته باشند.

شاکرمی افزود: این اقدامات در اجرای شعار سال گذشته یعنی جهش تولید، گامی اساسی و عملی بوده که مدیریت ایران خودرو نیز با افزایش ۳۵ درصدی و ارتقای تولید این مجموعه بزرگ صنعتی توانست از شرایط سخت حاکم بر تولید به خوبی عبور کند.

وی ضمن تاکید بر تلاش و هم افزایی جهت تحقق شعار سال جاری که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شده، افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها سعی دارد برای تحقق شعار سال از واحدهای تولیدی و صنعتی کشور به ویژه در زمینه پشتیبانی و مانع زدایی حمایت‌ کند.

در این جلسه موانع و مشکلات در مسیر بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور کارگران طرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد با تشکیل کمیته‌های مربوط موانع برطرف شود.

انتهای پیام/ب

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار تریبون بیمه رازی زمزم بیمه رازی زمزم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن