اجتماعی

توزیع 6 میلیون وعده غذای گرم بین نیازمندان تا اربعین

دوشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۶:۲۳ توزیع 6 میلیون وعده غذای گرم بین نیازمندان تا اربعین

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه در مرحله نخست پویش ایران همدل بیش از3 میلیون و ۵۰۰ هزار بسته حمایتی و معیشتی توسط سپاه و بسیج بین اقشار نیازمند توزیع شد، گفت: تا اربعین حسینی ۶ میلیون وعده غذای گرم به دست نیازمندان خواهد رسید.

توزیع 6 میلیون وعده غذای گرم بین نیازمندان تا اربعین

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در بازدید از آشپزخانه‌های طرح اطعام حسینی در مناطق مختلف استان تهران، گفت: در مرحله نخست پویش ایران همدل بیش از سه میلیون و ۵۰۰ هزار بسته حمایتی و معیشتی توسط سپاه و بسیج به اقشار نیازمند ارائه شد.

وی از هم‌افزایی تمام نهادها در مرحله دوم پویش ایران همدل خبر داد و اظهار کرد: کد دستوری #۱۴* و شماره کارت ۷۷۷۷-۷۷۷۷_۶۰۷۷-۶۲۷۷ بستری برای مردم نیکوکار است تا کمک‌های آنان در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار گیرد.

بختیاری با اشاره به اجرای طرح اطعام حسینی، گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با یاد سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، تا اربعین حسینی ۶ میلیون وعده غذای گرم به دست نیازمندان خواهد رسید.

رئیس کمیته امداد ادامه داد: در مناطقی که امکان توزیع غذای گرم وجود ندارد کمک‌ها به صورت جیره خشک غذایی در قالب طرح احسان حسینی به محرومان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به راه‌اندازی سامانه سخا در این نهاد، افزود: هر نهاد خیریه و حمایتی به هر میزان کمکی که بخواهد انجام دهد، می‌تواند در این سامانه اطلاعات را بارگذاری کند. علاوه بر آن مشخصات خدمت‌گیرندگان با رعایت کرامت و محرمانه بودن اطلاعات بر روی این سامانه بارگذاری می‌شود.

بختیاری عدالت توزیعی را هدف کمیته امداد در راه‌اندازی سامانه سخا عنوان کرد و گفت: اگر عدالت در توزیع انجام بگیرد، کمک زیادی را به مجموعه‌های حمایتی کشور خواهد شد، زیرا قصد ما ارائه خدمت به نیازمندان واقعی بدون همپوشانی و موازی‌کاری است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا بنر k م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن