سیاسی

توهین به پیامبر نمی‌تواند موج اسلام خواهی و گرایش به معنویت را در جهان کم فروغ کند

شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۲:۴۳ توهین به پیامبر نمی‌تواند موج اسلام خواهی و گرایش به معنویت را در جهان کم فروغ کند

فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی مجلس درباره توهین نشریه فرانسوی به پبامبر اکرم (ص) خاطرنشان کرد: این‌گونه حرکات ایادی استکبار نخواهد توانست موج اسلام خواهی و گرایش به معنویت را کم فروغ کرده و سرپوشی بر اقدامات اشغال گرانه رژیم کودک‌کش اسرائیل و حامیان آنان بگذارد.

توهین به پیامبر نمی‌تواند موج اسلام خواهی و گرایش به معنویت را در جهان کم فروغ کند

به گزارش خبرگزاری فارس، فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی مجلس شورای اسلامی به مناسبت توهین نشریه فرانسوی به پبامبر اکرم صلی الله علیه و اله بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:‌

بسم الله الرحمن الرحیم
یرِیدُونَ لِیطْفِؤُا نُورَ الله بِأَفْواهِهِمْ وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ (سوره مبارکه صف آیه ۸)
توهین‌های خبیثانه و مکرر مجله موهن «شارلی ابدو» در فرانسه به ساحت قدسی پیامبر اعظم حضرت محمد (ص) در واقع یک جریان پلید و هدفمند است که پرده از نیات شوم اسلام ستیزان صهیونیست و عوامل خبیث آن بر می دارد، این عمل مشمئزکننده و خیانتکارانه در حالی صورت می گیرد که شاهد ناکارآمدی مکاتب لیبرال غربی و ترس سردمداران ان از اسلام ناب محمدی و بازگشت انسان به وحی منطبق بر فطرت هستیم.

این هتاکی و توهین به دین مبین اسلام و خاتم انبیاء، در حالی صورت می گیرد که این دین الهی، دین آزادی و معنویت بوده و قرآن، کتاب رحمت و حکمت و عدالت است و وظیفه همه آزادیخواهان جهان و همه ادیان ابراهیمی است که در کنار بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان جهان با سیاست های پلید اسلام‌ستیزانه با این شیوه‌های خباثت الود که با بازیچه قرار دادن آزادی بیان توسط روسیاه ترین سیاستمداران روزگار صورت می گیرد مقابله کنند.

برای مسلمانان و آزادگان جهان واضح و مبرهن است که این‌گونه حرکات زشت و ناپسند ایادی استکبار نخواهد توانست موج اسلام خواهی و گرایش به معنویت و فطرت انسانی را کم فروغ کرده و سرپوشی بر اقدامات اشغال گرانه رژیم کودک‌کش و سفاک اسرائیل و حامیان آنان بگذارد و بدون شک پیام روشن و انسان ساز اسلام عزیز بیش از پیش همچون خورشیدی تابان به گوش جهانیان خواهد رسید.

فراکسیون مهدویت و تمدن سازی اسلامی این اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی «شارلی ابدو» و هرگونه توهین به مقدسات، ادیان و پیامبران را به شدت محکوم نموده و ضمن هشدار به مسببان این اقدام سخیف و نوکران آنها یادآور می شود که مسلمانان بویژه مردم شریف ایران اسلامی در مقابل این حرکات مذبوحانه به شدت خواهد ایستاد و همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نخواهند کرد.

فراکسیون مهدویت و تمدن سازی مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن