سیاسی

حضورآیت الله رئیسی در انتخابات اختلافات را به حداقل می‌رساند

پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ – ۲۰:۱۴ حضورآیت الله رئیسی در انتخابات اختلافات را به حداقل می‌رساند

نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری نه تنها باعث وحدت جریان انقلابی می شود بلکه اختلافات را به حداقل می رساند.

حضورآیت الله رئیسی در انتخابات اختلافات را به حداقل می‌رساند

محمد جواد جمالی نوبندگانی نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس با بیان اینکه تمرکز حداکثری جریان اصولگرا بر روی شرکت آقای رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری است، گفت: با توجه به اینکه تعدادی از جریان اصولگرا اقدام به ثبت نام ریاست جمهوری کرده و گفته اند تا آخرین لحظه به رقابت می پردازند حضور آیت الله رئیسی می تواند اختلافات را به حداقل خواهند رساند.

وی افزود: در حال حاضر حداقل ۳ جریان اصولگرا در رابطه با انتخابات فعالیت دارند که می توان به شورای وحدت به محوریت جامع مبارز، شورای ائتلاف که درباره نقش خود در شکل دهی مجلس یازدهم سخن می‌گویند و در نهایت جبهه پایداری که تا این لحظه به جز آیت الله رئیسی ائتلاف دیگری نداشته‌اند.

جمالی نوبندگانی تصریح کرد: اگرآیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شرکت کند اختلافات کاهش می یابد چراکه تعدادی از جریان اصولگرا اقدام به ثبت نام کرده و به گفته خودشان تا آخرین لحظه کناره گیری نخواهند کرد در واقع شرکت آیت الله رئیسی در انتخابات جز نقاط مثبت جبهه اصولگرایی می‌شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار تریبون بیمه رازی زمزم بیمه رازی زمزم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن