اجتماعی

دردسرهای خط راه‌آهن تهران ـ اهواز در جنوب پایتخت/ درخواست برای توافق شهردار با وزیر راه

سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۲:۵۲ دردسرهای خط راه‌آهن تهران ـ اهواز در جنوب پایتخت/ درخواست برای توافق شهردار با وزیر راه

شهردار منطقه 17 تهران از انجام برنامه‌ریزی برای ساماندهی خط راه‌آهن تهران ـ اهواز در جنوب پایتخت خبر داد و گفت: این خط راه‌آهن باعث بروز مشکلات زیادی از جمله تجمع معتادان و اراذل و اوباش شده است.

دردسرهای خط راه‌آهن تهران ـ اهواز در جنوب پایتخت/ درخواست برای توافق شهردار با وزیر راه

محمود کلهری شهردار منطقه 17 تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره ساماندهی خط راه‌آهن تهران ـ اهواز اظهار داشت: این اقدام به زودی انجام می‌گیرد و برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه در دستور کار است.

وی با اشاره به اینکه عبور دو خط راه‌آهن تهران ـ‌ تبریز و تهران ـ اهواز از جنوب پایتخت مشکلاتی را برای شهروندان این منطقه به وجود آورده است گفت:‌نبود مدیریت یکپارچه شهری عمده علت معضلات این چنینی است.

شهردار منطقه 17 تهران خاطرنشان کرد: علاوه بر آلودگی صوتی و مشکلات زیست محیطی که این دو خط راه‌آهن در جنوب تهران به وجود آورده معضل تجمع معتادین و اراذل و اوباش هم در فضای بی‌دفاع شهری محدوده دو خط راه‌آهن نارضایتی شهروندان را به همراه داشته است.

کلهری تأکید کرد: ایستگاه راه‌آهن باید به خارج از محدوده شهر منتقل شود و خطوط ریلی گذشته می‌تواند به عنوان جاذبه‌های گردشگری مورد استفاده قرار گیرد.

وی گفت:‌خط راه‌آهن تهران ـ‌ اهواز برخلاف خط راه‌آهن تهران ـ تبریز در حال حاضر امکان زیرزمینی شدن ندارد ولی امیدواریم طی توافق حناچی شهردار تهران با وزیر راه و شهرسازی فکری به حال خط راه آهن تهران ـ اهواز شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن