اجتماعی

در مراسم عزاداری محرم پروتکل‌ها را رعایت کنیم و بهانه دست دشمنان ندهیم

دوشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۹ – ۰۹:۱۴ در مراسم عزاداری محرم پروتکل‌ها را رعایت کنیم و بهانه دست دشمنان ندهیم

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: خوشبختانه در بسیاری نقاط در مراسم عزاداری محرم پروتکل‌ها رعایت می‌شود. امیدوارم تا آخر این موضوع رعایت شود تا بهانه‌ای دست دشمنان نیاید و بگویند اینها عزاداری کردند و باعث پیک کرونا شدند.

در مراسم عزاداری محرم پروتکل‌ها را رعایت کنیم و بهانه دست دشمنان ندهیم

حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس درباره نامه جمعی از اساتید پزشکی در موضوع رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراسم عزاداری امام حسین(ع)»،اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب تاکید داشتند تا پروتکل‌های بهداشتی در مراسم محرم رعایت شود و خوشبختانه اکنون در بسیاری نقاط این موضوع رعایت می‌شود و یک اتفاق خوب و جدیدی در عزاداری ماه محرم افتاده است.

وی ادامه داد: می‌بینید که چندین هزار نفر با ماسک و رعایت فاصله گذاری مراسم عزاداری را برگزار می‌کنند و این عشق ما را به امام حسین (ع) می‌رساند که در هر شرایطی عزاداری برگزار می‌کنیم. امیدوارم تا آخر این موضوع رعایت شود تا خدای ناکرده دشمنان و ضد انقلاب بهانه‌ای دست شان نیاید و بگویند اینها عزاداری کردند و باعث پیک کرونا شدند.

رئیس کمیسیون بهداشت مجلس بیان داشت: در حالی که می‌دانید وقتی برخی مردم به مسافرت و تفریح یا به رستوران می‌روند اگر هم اتفاقی بیفتد کسی نمی‌گوید چنین اتفاقی افتاده است، اما دشمنان دنبال بهانه هستند تا در مراسم عزاداری یک مسئله را بهانه کنند؛ البته به کوری چشم دشمنان هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

شهریاری خاطرنشان کرد: رهبری معظم انقلاب فرمودند مومنین حتما پروتکل‌ها را رعایت کنند. ما امتی هستیم که پیرو ولایت فقیه بوده و پشت سر رهبر معظم انقلاب حرکت می‌کنیم. به نظرم بالاترین مقام کشور که حضرت آقا هستند، بیشتر از همه پایبند به اجرای پروتکل‌ها بوده و همیشه تاکید داشتند تا این موضوع رعایت شود.

وی متذکر شد: این موضوع به خاطر حفظ سلامت امت اسلامی است و امیدوارم این رعایت تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا بنر م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن