سیاسی

دستور کار صحن مجلس| بررسی لایحه افزایش سرمایه شرکت های بورسی

پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۳:۵۲ دستور کار صحن مجلس| بررسی لایحه افزایش سرمایه شرکت های بورسی

لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس و اوراق بهادار و رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان در لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان بخشی از دستور کار هفته آتی مجلس است.

دستور کار صحن مجلس| بررسی لایحه افزایش سرمایه شرکت های بورسی

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دستور کار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در روزهای یکشنبه و چهارشنبه (26 و 29 مرداد) اعلام شد.

بر همین اساس، بررسی جزئیات لایحه افزایش سرمایه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس و اوراق بهادار یا فرابورس ایران از طریق صرف سهام با سلب حق تقدم و رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان در لایحه اهداف، وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان در دستور کار مجلس در هفته آتی است.

همچنین ایرادات شورای نگهبان در لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در مؤسسه بین‌المللی تحلیل سامانه‌های کاربردی، طرح حمایت از تأسیس و تقویت مؤسسات و مراکز آموزش عالی غیردولتی، طرح اصلاح ماده 44 قانون مدیریت خدمات کشوری و لایحه تأسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی نیز مورد بررسی قرار می گیرد.

انتخاب اعضای کمیسیون ویژه‌ جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل(44) قانون اساسی و بررسی تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد تشکیل کمیسیون ویژه‌ باشگاه تحریمی‌ها از دیگر موارد کاری است.

انتخاب دو نفر از نمایندگان به عنوان ناظر در شورای ‌عالی ‌اداری، انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون های فرهنگی و آموزش، تحقیقات و فناوری به عنوان عضو در شورای تخصصی توسعه فرهنگ قرآنی، انتخاب یک نفر از اعضای کمیسیون فرهنگی به عنوان ناظر در هیات ‌امنای‌ کتابخانه‌های‌ عمومی‌ کشور، انتخاب دو نفر از اعضای کمیسیون فرهنگی به عنوان ناظر در کمیته ملی پارالمپیک و همچنین انتخاب یک نفر از نمایندگان مجلس شورای به عنوان عضو در هیات نظارت بر مطبوعات بخش دیگری از دستور کارهای پارلمان در هفته آینده است.

دستورکارهای مجلس در هفته آتی در اینجا ( ) قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن