سیاسی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از کدام سخن دانشجویان برآشفت؟ | فیلم

شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۹ – ۱۳:۴۸ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از کدام سخن دانشجویان برآشفت؟ | فیلم

یکی از نمایندگان تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در روز دانشجو خواستار شفاف سازی درباره مسائلی شد که رئیس دانشگاه این اظهارات را مصداق تشویش اذهان دانست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی از کدام سخن دانشجویان برآشفت؟ | فیلم

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مراسم روز دانشجو با حضور علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی و اعضای هئیت رئیسه دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم تعدادی از نمایندگان تشکل‌های دانشجویان به بیان دغدغه ها و نظرات خود پرداختند.

* درخواست یک دانشجو برای شفاف سازی درباره ۱۲۰ میلیارد تومانی

در ابتدای این مراسم حامد محمودی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان ۱۳۴۸ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، درباره ۱۲۰ میلیارد تومانی که گفته شده از بودجه کرونا برای ساخت دانشکده فناوری های نوین پرداخت شده و هچنین درباره بودجه دانشگاه خواستار شفافیت شد.

محمودی همچنین در ادامه سخنانش از زالی خواست پاسخ دهد چند نفر از اعضای هیات علمی جذب شده براساس اولویت دانشکده ها بوده و نه بر اساس امتیاز و ژن های خوب لانه کرده در دانشگاه.

* زالی: مراقب مسائل حقوقی خود هم باشید/ این حرف ها برای شما مسئولیت آفرینی دارد

زالی در ادامه و در بین سخنان محمودی گفت: اگر گفته های شما مستند نباشد مصداق تشویش اذهان است، من برای همه اینها پاسخ دارم و چون این برنامه دارد به صورت زنده در فضای مجازی منتشر می‌شود برای شما مسئولیت آفرینی دارد.

وی ادامه داد: کاملاً در بحث تفصیل بودجه توضیح می دهم که دانشگاه چه کسری بودجه دارد؛ این حرف ها ممکن است برای دانشجویان جذاب باشد اما مراقب باشید که اینها مسئولیت حقوقی برایتان خواهد داشت.

زالی افزود: من پیگیری خواهم کرد اگر به چیزی مطمئن نیستید بیان نکنید چون بار حقوقی خواهد داشت من پاسخ می دهم ولی مراقب مسائل حقوقی خود هم باشید دانشجو برای گفتن حرف ها کاملاً آزاد است اما نباید اطلاعات غلط مخصوص و کاذب را در طریق بیان کند.

* درخواست شفافیت یک دانشجو را تشویش اذهان عمومی می نامند!

محمودی در این باره گفت: ما خواستار شفافیت درباره ۱۲۰ میلیارد تومانی که گفته شده از بودجه کرونا برای ساخت دانشکده فناوری های نوین پرداخت شده و هچنین درباره بودجه دانشگاه خواستار شفافیت شدیم که آقای زالی این درخواست شفافیت را تشویش اذهان دانشجویان دانست و گفت اگر سندی نداشته باشید پیگیری حقوقی می کنیم!

وی افزود: این عجیب است که مسئولان دانشگاه درخواست شفافیت یک دانشجو را تشویش اذهان عمومی می نامند و دانشجو را تهدید می کند که برای چه درخواست شفافیت داده‌ای!

انتهای پیام/

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن