اجتماعی

رئیس شورای عالی استان‌ها هفته بسیج را تبریک گفت

يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ – ۲۲:۰۳ رئیس شورای عالی استان‌ها هفته بسیج را تبریک گفت

رئیس شورای عالی استانها در پیامی به مناسبت هفته بسیج نوشت: بسیجیان شهادت در نزدشان شیرین تر از عسل است و آغوش رحلت سرخ را مانند دست های نوازشگر مادر، دوست می‌دارند.

رئیس شورای عالی استان‌ها هفته بسیج را تبریک گفت

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری فارس، علیرضا احمدی، رئیس شورای عالی استانها در پیامی هفته بسیج را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:بسیج، خرابات اهل کرامت و دانشگاه دلدادگی است. بسیج، باغ شهادت است و بسیجی، کلید درب آن. سینه او با وسعت دریایی‌اش تاب غم هجران دلربا را ندارد. نه آسایش تن در خراب آباد دنیا را طلب می‌کند و نه راحت جان در جزاکده آخرت را.

نهایت آرزویش رضای یار است و وصال بی مثالش. بسانِ باد صبا ملتهب و شکیبا به سوی آن سَروِ خرامان می‌وزد. جانش از وحشت زندان تن به لب آمده و تشنه کام، راه میکده را می‌کاود. لطف ساقیِ ازل، مددکارش باد.

خاک وجود بسیجی را از ازل با باده ولایت و عشق، سرشته‌اند و ویرانه سرای دلش را مهیّای عمارت و عمران ساخته اند.اگر در کوی دوست، تیغ و تیر بر سرشان ببارد، چونان بارانِ نیسان بر آنان گواراست. همنفسِ قدسیانند و همدلِ سرخوشان باده پرست. درس نماز و سحر از میخانه آموخته‌اند و عاشقی، محصول دعایشان است.

آنان رهپویان سربازان ولایت و امامت هستند و شهادت در نزدشان شیرین تر از عسل است و آغوش رحلت سرخ را مانند دست‌های نوازشگر مادر، دوست می‌دارند. درودِ پرودگار و سلامِ آسمانیان و ثنای زمینیان، نثار تمام بسیجیان ایران زمین باد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن