اجتماعی

رئیس پلیس پیشگیری ناجا: در برخورد با اراذل و اوباش کوتاه نمی آییم

شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۳:۴۲ رئیس پلیس پیشگیری ناجا: در برخورد با اراذل و اوباش کوتاه نمی آییم

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: در برخورد با اراذل و اوباش به هیچ وجه کوتاه نیامده و این مأموریت را مقتدرانه انجام خواهیم داد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا: در برخورد با اراذل و اوباش کوتاه نمی آییم

به گزارش خبرگزاری فارس سردار معصوم بیگی با اشاره به اهمیت مقابله با افراد قانون شکن و لزوم برخورداری آحاد مردم از امنیت و آرامش اظهار داشت: در برخورد با اراذل و اوباش به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد و این ماموریت مقتدرانه و موثر انجام خواهد شد، معتقدیم برخورد قاطع با این جماعت به شدت امنیت را ارتقاء و در اقشار مختلف رضایت مندی و احساس امنیت را افزایش می دهد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا تصریح کرد: در مقابله با اوباش رویکرد پلیس آفندی، فعال، درلحظه و بلادرنگ خواهد بود و این ماموریت مستمر، بلاانقطاع و دائمی است به گونه ای که هیچ مکان، خیابان و نقطه ای برای عرض اندام آنها وجود نداشته باشد.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا خاطرنشان کرد: ضمن اینکه فرماندهان نیروی انتظامی در این عرصه مصمم هستند یکی از مطالبات عمومی مردم از خدمتگزاران خودشان در نیروی انتظامی و دستگاه قضائی برخورد موثر و بازدارنده با این افراد است به گونه ای که هزینه ارتکاب جرم به اندازه ای بازدارنده باشد که کسی به خود جرات اوباش گری ندهد و بداند که برخورد با او قطعی و بدون تعلل انجام خواهد شد.

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه روسای کلانتری، پاسگاه و یگان های امداد در این ماموریت پیشتاز هستند,گفت: به فضل الهی و به برکت خون شهدای عزیز و کوشش‌های مجاهدانه همه دستگاه‌های امنیت ساز از جمله نیروی انتظامی که در خط مقدم تامین نظم و امنیت قرار دارد، امنیت بسیار خوب در کشور حاکم است که همه باید قدردان این امنیت باشیم و به حفظ آن کمک کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن