سیاسی

رحمانی فضلی: نباید بگذاریم شرایط مناسب امروز در بیماری کرونا به شرایط قرمز گذشته باز گردد

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ – ۰۵:۵۶ رحمانی فضلی: نباید بگذاریم شرایط مناسب امروز در بیماری کرونا به شرایط قرمز گذشته باز گردد

وزیر کشور با تاکید بر اینکه در موضوع رتبه بندی شهرها از قرمز و نارنجی به زرد و آبی رسیدیم، گفت: نباید بگذاریم شرایط مناسب امروز در بیماری کرونا به شرایط قرمز گذشته باز گردد.

رحمانی فضلی: نباید بگذاریم شرایط مناسب امروز در بیماری کرونا به شرایط قرمز گذشته باز گردد

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پایان جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کرونا در وزارت کشور گفت: گزارشاتی که در جلسه امروز ارائه شد نشان از توفیق نسبی همه طرح‌های انجام شده در این مدت دارد و نتیجه آن هم این است که در موضوع رتبه بندی از قرمز و نارنجی به زرد و آبی رسیدیم.

وی با اشاره به گشایش در بسیاری از مشاغل ادامه داد: نباید تلقی عادی سازی کنیم و موضوع استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی و عدم برگزاری تجمع را باید دنبال کنیم. مردم هم نسبت به این طرح ها خشنود هستند.

رحمانی فضلی گفت: نباید بگذاریم این شرایط مناسب به شرایط قرمز باز گردد. پیش روی ما برخی مناسبات و ایام مانند ۲۲ بهمن و عید نوروز است. باید برای این ایام تصمیم گیری های مناسب انجام گیرد و سیاست گذاری مناسب را در نحوه برگزاری این جشن‌ها اتخاذ کنیم.

وزیر کشور اضافه کرد: مقدمات کار نوروز مانند خرید از اسفند شروع می‌شود. امیدواریم با همه اقدامات و روند کاهشی این بیماری و تامین واکسن بتوانیم در حوزه‌های مصونیت‌ سازیف بهداشت و درمان به شرایط با ثبات برسیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون بیمه رازی زمزم بایا لاستیک بارز بیمه البرز رسپینا سفر می ایران فان هفت گردون بیمه رازی زمزم بایا لاستیک بارز بیمه البرز رسپینا سفر می ایران فان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن