ورزشی

شکوری: جدایی کنعانی و مغانلو؟ بعدا صحبت می کنیم!/ منتظر رای پرونده کالدرون هستیم

شبکه های اجتماعی ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سلامکانال تلگرام
توئیتر

گروه: ورزشی ساعت: 02:30 منتشر شده در مورخ: 1400/05/09 شناسه خبر: 1755530 خیلی تلاش کردندجلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند شکوری: جدایی کنعانی و مغانلو؟ بعدا صحبت می کنیم!/ منتظر رای پرونده کالدرون هستیم شکوری: جدایی کنعانی و مغانلو؟ بعدا صحبت می کنیم!/ منتظر رای پرونده کالدرون هستیم معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: خیلی از تیم‌ها تلاش کردند جلوی موفقیت ما را بگیرند اما نشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم شکوری معاون اجرایی پرسپولیس درباره پنجمین قهرمامی متوالی پرسپولیس، عنوان کرد: خدا را شکر می‌کنم در این سال سخت، پنجمین قهرمانی رقم خورد. خیلی از تیم‌ها تلاش می‌کردند جلوی پرسپولیس را بگیرند تا قهرمان نشود اما خدا را شکر با همت بازیکنان، کادر، مدیریت و هواداران، این قهرمانی را کسب کردیم. به همه هواداران تبریک می‌گویم. امیدوارم سالهای آینده هم ادامه‌دار باشد و همانطور که یک رکورد دست نیافتنی را ثبت کردیم، همین رکورد ادامه داشته باشد.

معاون اجرایی پرسپولیس درباره تمدید قرارداد با بازیکنان و برنامه آینده گفت: کار ما از روزی که به باشگاه آمدیم شروع شده، روزی که گفتیم 7 میلیون در باشگاه پول هست اما پرونده‌های مختلف و عجیب و غریبی مثل بودیمیر داشتیم. شرایط بسیار سختی بود و می‌دانید پرسپولیس با کارگزاری قرارداد داشت که همه تعهدات خود را اجرا کرده و پرسپولیس مانده بود با کوهی از بدهی‌ها و مشکلات و بازیکنان باغیرتی که 4 سال پشت سر هم قهرمان شدند و فینالیست آسیا بودند. وی افزود: شرایط مالی بود بود اما هیات مدیره توانست با تمهیداتی که اندیشید، کار را پیش ببرد و امشب این تیم قهرمان شد. ما 2 راه داشتیم می‌توانستیم تیم را رها کنیم و بگوییم هیچ راه درآمدزایی وجود ندارد چون قبلا همه راه‌ها رفته شده بود و پول هم گرفته شده بود. راه بعدی این است بیشتر تلاش کنیم تا همچنان در کورس باقی بمانیم. وی درباره وضعیت مغانلو و کنعانی‌زادگان، خاطرنشان کرد: در آینده صحبت می‌کنیم. شکوری درباره پرونده کالدرون، تصریح کرد: منتظر رای هستیم اما باید پرداخت کنیم و این رای هم مثل آرا دیگر است. درباره موارد دیگر در آینده صحبت می‌کنیم. انتهای پیام/ https://www.dana.ir/1755530 '); d.write(' اخبار مرتبط آخرین اخبار

خرید نهال دانلود سریال جیران تور کیش بازار '; document.body.innerHTML += t; } }, 100);

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن