اجتماعی

ضربِ شست پلیس به هنجارشکنان/ اجازه عرضِ اندام به اراذل و اوبا ش نمی دهیم

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ – ۰۹:۴۶ ضربِ شست پلیس به هنجارشکنان/ اجازه عرضِ اندام به اراذل و اوبا ش نمی دهیم

جانشین فرمانده ناجا با تأکید بر اینکه باید ضرب شستی به افراد هنجار شکن نشان داد تا جرأت عرض اندام و قانون شکنی نداشته باشند،گفت: مبارزه با اراذل و اوباش مقطعی نیست.

ضربِ شست پلیس به هنجارشکنان/ اجازه عرضِ اندام به اراذل و اوبا ش نمی دهیم

به گزارش خبرگزاری فارس سردار "قاسم رضایی" در قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش تهران با قدردانی از تشکیل کارگروه مبارزه با اراذل و اوباش و با اشاره به اینکه در این زمینه تشکیل کارگروهی لازم و ضروری است، اظهار داشت: طرح مبارزه با اراذل و اوباش باید مادامی که رضایت کامل مردم در این زمینه حاصل شود، ادامه پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه اجرای اینگونه طرح ها باید رعب و وحشت در دل افرادی که امنیت و آرامش جامعه را مختل می سازند، ایجاد کند، عنوان داشت: مقابله جدی و منسجم با اراذل و اوباش یعنی تامین حقوق شهروندی، از این رو لازم است که با اقتدار با کسانی که امنیت و آرامش مردم را بر هم می زنند، مقابله کرد.

سردار رضایی با تاکید بر اینکه در حوزه مقابله با اراذل و اوباش و کسانی که امنیت و آرامش جامعه را خدشه دار می کنند باید با اقتدار ، روحیه انقلابی و تکلیف مداری اقدامات بایسته را انجام دهیم، عنوان داشت: برخورد با موضوع اراذل و اوباش باید در صحنه و با سرعت و بدون فوت وقت انجام شود و این مهم نباید به تعویق بیفتد و در صحنه باید هیمنه پوشالی افراد هنجار شکن شکسته شود.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه باید ضرب شستی به افراد هنجار شکن نشان داده شود که اینگونه افراد جرأت عرض اندام و قانون شکنی را به خود ندهند،گفت: مبارزه با اراذل و اوباش مقطعی نیست و این مهم باید همواره در دستور کار باشد.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن