اجتماعی

ضرورت بهره مندی آتش نشانی از علم و دانش روز دنیا

شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۱:۴۶ ضرورت بهره مندی آتش نشانی از علم و دانش روز دنیا

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران به ضرورت بهره مندی سازمان آتش نشانی از علم و دانش مدیریت حوادث دنیا تأکید کرد.

ضرورت بهره مندی آتش نشانی از علم و دانش روز دنیا

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس زهرا اعظم نوری در مراسم افتتاح ایستگاه ۱۳۲ سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: آموزش باید جز لاینفک سازمان آتش نشانی باشد و این آموزش ها بخشی اش باید از طریق آموزشهای پودمانی و بخشی هم باید با دانش و دستاوردهای خارجی منطبق شود.

وی ادامه داد: باید سازمان آتش نشانی استفاده از دوره های کشورهای خارجی بهره ببرد و باید در شرایط فعلی تلاش کرد تا اساتید از خارج از کشور با ایران بیایند و به بروزآوری آتش نشانی کمک کنند.

نوری گفت: در کنار این موضوع بخش فنی و مهندسی سازمان آتش نشانی شهر تهران تقویت شود. ضرورت دارد متخصصین حوزه های مختلف به هر صحنه آتش سوزی بروند تا براساس نوع سازه و نوع حادثه بهترین امدادرسانی صورت گیرد.

وی به ضرورت استفاده از آتش نشانان شهر تهران اشاره کرد و گفت: نیمی از مردم این شهر زنان هستند و در حوادث مختلف هم زنان گرفتار می شوند پس باید آتش نشان زن هم داشته باشیم.

نوری به ضرورت ارتقای ضوابط HSE اشاره کرد و گفت: سازمان آتش نشانی شهر تهران ماهانه بیش از هزار حادثه را مدیریت می کند که باید ضوابط HSE در این سازمان ارتقا پیدا کند تا خدای نکرده خود پرسنل دچار مشکل نشوند.

وی افزود در حوزه اچ.اس.ای برنامه ریزی ها و مطالعات خوبی انجام شده است اما ضرورت دارد همگی دست به دست هم بدهیم و این مطالعات به اجرا تبدیل شود.

انتهای پیام/

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن