سیاسی

عرف تاکید کرد: تذکر به برخی شعب برای رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی

جمعه ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۴:۳۴ عرف تاکید کرد: تذکر به برخی شعب برای رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: به برخی از شعب که به صورت نسبی پروتکل‌ها را رعایت می‌کردند تاکید کردیم که به طور کامل پروتکل‌ها انجام شود.

عرف تاکید کرد: تذکر به برخی شعب برای رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی

به گزارش خبرنگار حوزه دولت جمال عرف رئیس ستاد انتخابات کشور در ستاد انتخابات کشور و در جمع خبرنگاران گفت: امروز در ۱۰ حوزه انتخابیه انتخابات برگزار می‌کنیم و طبق گزارشات واصله مشکل خاصی نبوده است.

وی ادامه داد: در ابتدای شروع انتخابات در ساعات اولیه در بعضی از شعب تاخیراتی بود که به سرعت مشکل رفع شد و الان هم همه شعب آنلاین و بر خط هستند. در این دوره اکثریت نسبی به مجلس راه پیدا می‌کند و توصیه می‌کنم به مردم از حق قانونی خود استفاده کنندو مشارکت کنند و آن کسی را که قرار است چهار سال برای آن‌ها در مجلس نمایندگی کند را انتخاب کنند.

رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: آن چیزی که برای ما مهم است رعایت پروتکل‌های بهداشتی است. در سرکشی صبح امروزی که از حوزه البرز یعنی حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس داشتم تاکید بر رعایت پروتکل‌ها بود. در برخی از شعب که به صورت نسبی پروتکل‌ها را رعایت می‌کردند تاکید کردیم که به طور کامل پروتکل‌ها انجام شود.

عرف خاطر نشان کرد: سلامتی مردم برای ما اصل است و ان شالله مشارکت هم خواهند کرد. ما با موکول شدن حوزه انتخابیه میانه به انتخابات 1400 عملا شش حوزه را از مجلس خواهیم داشت که از نظر وزارت کشور از آن تعداد 5 حوزه میاندوره‌ای صورت می‌گیرد و پیشنهاد ما در حوزه آخر این است که مرحله دوم در آن صورت گیرد لذا این موضوع را به شورای نگهبان پیشنهاد می‌دهیم و ادله خود را به آن‌ها ارائه می‌کنیم. ان شا الله آنجا هم بررسی خواهند کرد و حقی از کسی ضایع نشود.

وی در مورد تفاوت انتخابات میان‌دوره‌ای و مرحله دوم گفت: در میاندوره‌ای افراد از نو ثبت نام می‌کنند و بعد از تایید شدن یک جمعی در انتخابات حاضر می‌شوند اما در مرحله دوم، دو نفری که مردم یکبار آن‌ها را انتخاب کرده‌اند با هم رقابت می‌کنند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن