سیاسی

فعالیت پارلمان مجازی تحقق شعار مجلس ۸۰ میلیونی است/ دعوت از مردم برای مشارکت در لایحه بودجه ۱۴۰۰

جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۹ – ۱۴:۳۴ فعالیت پارلمان مجازی تحقق شعار مجلس ۸۰ میلیونی است/ دعوت از مردم برای مشارکت در لایحه بودجه ۱۴۰۰

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: یکی از شعارهای نمایندگان مجلس یازدهم قبل از آغاز به کار پارلمان، مجلس ۸۰ میلیونی بوده است و فعالیت پارلمان مجازی نیز تقویت آن وعده است.

فعالیت پارلمان مجازی تحقق شعار مجلس ۸۰ میلیونی است/ دعوت از مردم برای مشارکت در لایحه بودجه ۱۴۰۰

محسن زنگنه عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه درباره فعالیت «پارلمان مجازی ایران» برای ارتباط نمایندگان با مردم و کارشناسان، اظهار داشت: به جهت اهمیت بودجه در نظام حکمرانی و در اعمال سیاست‌های کلان کشور و تعیین شاخص‌های اقتصادی در اقتصاد و معیشت مردم، ضروری است که از همه صاحبنظران و اندیشمندان، نخبگان دانشگاهی و حوزوی و فعلان اقتصادی در زمینه تصویب بودجه و تنظیم بودجه استفاده کنیم.

وی افزود: با همت برخی از جوانان کشورمان، پارلمان مجازی فرصت خوبی را فراهم کرده تا ما بتوانیم از ظرفیت و پیشنهادات و نگاه اندیشمندان کشورمان استفاده کنیم.

رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه از همه افرادی که در حوزه بودجه ریزی سابقه و تخصص دارند به ویژه اساتید دانشگاه، دانشجویان و فعالان اقتصادی بخش های مختلف که در زمینه بودجه کارهای کارشناسی کردند، دعوت می‌کنیم تا از طریق ظرفیت پارلمان مجازی، مجلس و نمایندگان کمیسیون بودجه و تلفیق را در جهت تصویب بودجه خوب و مورد نظر مقام معظم رهبری و در راستای رفع مشکلات کشور و بهبود معیشت و اقتصاد جمهوری اسلامی کمک و یاری کنید.

زنگنه اظهار امیدواری کرد: انشالله اولین قدم در ظرفیت پارلمان مجازی فرصت مغتنمی در اختیار آحاد مردم، اندیشمندان و فرهیختگان کشور قرار دهد و نمایندگان مردم از فکر همه اندیشمندان استفاده کنند.

وی در عین حال تاکید کرد که یکی از شعارهای نمایندگان مجلس یازدهم قبل از آغاز به کار پارلمان، مجلس ۸۰ میلیون بوده است و فعالیت پارلمان مجازی نیز تقویت آن وعده است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت مردم عزیز می توانند وارد اپلیکیشن شده و ذیل هر بندی پیشنهاد حذف،جایگزین، اصلاح جزء، اصلاح کل و … بدهند و سپس همه پیشنهادات جمع آوری می شود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن