فرهنگ و هنر

فیلم زندگی ریحانه پارسا از پشت پرده سینما در ترکیه ساخته می‌شود؟

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا فیلمنامه ای با نام«زمان» را از زندگی شخصی‌اش و اتفاقاتی که در سینما برایش رخ داده به نگارش درآورده که هم اکنون در مرحله پیش تولید است.

به گزارش مشرق،پس از انتشار خبر خروج ریحانه پارسا از کشور توسط سام درخشانی، ریحانه پارسا اهالی سینما را تهدید به افشاگری علیه سینما کرد. عده‌ای این تهدید گام برداشتن پارسا در مسیر چهره‌هایی نظیر صدف طاهریان پیش بینی می‌کردند.

بیشتر بخوانید:

ریحانه پارسا تهدید به افشاگری علیه پشت پرده سینما کرد

مهاجرت ریحانه پارسا از ایران برای ساخت فیلم

روز گذشته صفحه اینستاگرام پارسینما نوشت:

ریحانه پارسا، بازیگر ۲۱ ساله «پدر» و «خوب بد جلف ۲» که سال گذشته فیلم کوتاه «شب» را نیز کارگردانی کرده بود، برای مشارکت در ساخت فیلم «زمان» از ایران مهاجرت کرد.طرح ساخت این فیلم که از ۲ سال پیش توسط پارسا (بر اساس تجربیاتی از زندگی شخصی‌اش) به نگارش درآمده بود، در حال حاضر به مرحله پیش‌تولید رسیده و بزودی در خارج از ایران مقابل دوربین خواهد رفت.پارسا به عنوان بازیگر در فیلم «زمان» حضور نخواهد داشت، برای ساخت این فیلم لوکیشن‌ها در خارج از ایران بازسازی می‌شوند و تعدادی از بازیگران ایرانی در آن ایفای نقش خواهند کرد.

جزئیات ساخت فیلم زندگی ریحانه پارسا در خارج از کشور

پس از انتشار این پست سایت صبح سینما به سردبیری ایزدمهرآفرین با تصدیق خبر صفحه اینستاگرام پارسینما، اطلاعات بیشتری درباره این مهاجرت و ساخته شدن فیلمی درباره زندگی جزئیات بیشتر منتشر کرد و نوشت:

کمپانی خارجی چوب حراج به آبروی سینمای ایران می زند.ریحانه پارسا فیلمنامه ای با نام«زمان» را از زندگی شخصی‌اش و اتفاقاتی که در سینما برایش رخ داده به نگارش درآورده که هم اکنون در مرحله پیش تولید است و مهاجرت او نیز به ساخت این فیلم برمی گردد.یک کمپانی معتبر فیلم سازی فرانسوی سرمایه گذاری این فیلم را بر عهده گرفته است.گفته می شود فیلم با اسامی واقعی افراد ساخته خواهد شد و به نوعی افشاگری در سینمای ایران محسوب می شود.

  • شهر خبر

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن