سیاسی

قالیباف: سیاست راهبردی ایران و ونزوئلا ‌حفظ استقلال و مبارزه با سلطه‌گری آمریکاست

يکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ – ۱۷:۰۶ قالیباف: سیاست راهبردی ایران و ونزوئلا ‌حفظ استقلال و مبارزه با سلطه‌گری آمریکاست

رئیس مجلس با صدور پیامی به رئیس مجلس موسسان ونزوئلا با تأکید بر سیاست راهبردی دو کشور در حفظ استقلال و مبارزه با اقدامات سلطه‌گرانه آمریکا و مقابله با تحریم‌های ظالمانه، بر توسعه دیپلماسی پارلمانی تاکید کرد.

قالیباف: سیاست راهبردی ایران و ونزوئلا ‌حفظ استقلال و مبارزه با سلطه‌گری آمریکاست

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به دیوسدادو کابیو رئیس مجلس موسسان جمهوری بولیواری ونزوئلا برگزاری موفقیت آمیز انتخابات مجلس نمایندگان ونزوئلا را تبریک گفت.

متن پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:‌

جناب آقای دیوسدادو کابیو

رئیس محترم مجلس موسسان جمهوری بولیواری ونزوئلا

عالیجناب

مایلم بهترین تبریکات خود را به مناسبت برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی جمهوری بولیواری ونزوئلا صمیمانه ابراز نمایم.

با تأکید بر سیاست راهبردی دو کشور در حفظ استقلال و مبارزه با اقدامات سلطه گرانه آمریکا و مقابله با تحریم های ظالمانه دولت آن کشور و ضمن تأکید بر نقش مهم مراودات پارلمانی در تقویت روابط دوستانه، امیدوارم در دوره پیش رو با بهره مندی از ظرفیت و توانمندی های بالقوه دو کشور و بهره گیری از دیپلماسی پارلمانی، همکاری های فی مابین در عرصه های گوناگون، بیش از پیش توسعه و گسترش یابد.

فرصت را مغتنم شمرده، برای آن جناب و نمایندگان محترم مجلس موسسان و پارلمان جدید آن کشور، سلامت و موفقیت و برای ملت و دولت کشور دوست جمهوری بولیواری ونزوئلا، پیشرفت و سربلندی آرزو می نمایم.

محمد باقر قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن