سیاسی

محبوبیت رئیس جمهور فعلی زیر ۱۰ درصد است

شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ – ۱۸:۳۵ محبوبیت رئیس جمهور فعلی زیر ۱۰ درصد است

سخنگوی کمیسیون انرژی گفت: سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعلیق تحریم قابل قبول نیست، گفت: محبوبیت شخص رئیس جمهور زیر ۱۰ درصد است.

محبوبیت رئیس جمهور فعلی زیر ۱۰ درصد است

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، مالک شریعتی سخنگوی کمیسیون انرژی در همایش «وین نان نمی شود» که بعداز ظهر امروز در تالار بصیرت لانه سابق جاسوسی آمریکا برگزار شد، با بیان اینکه چاه وین آب ندارد، گفت: آنچه که ما انتقاد داریم به دولت آقای روحانی مربوط به رویکرد است زیرا تدبیری که در ۸ سال انجام شد در همه مسائل به بن بست خورد. چرا که در اوج رکورد گفتند از سختی ها عبور کردیم در بیماریکروناهم گفتند عبور کردیم اما با افزایش تلفات مواجه بودیم همچنین در ابتدای دولت ازرفع تحریمسخن گفتند که اکنون هم در ۱۰۰ روز آخر با آن روبرو هستیم.

وی افزود: آنچهمجلس شورای اسلامیتاکید دارد رفع و لغو تحریم‌ها است که اگر منجر به شرایط مطلوب اقتصادی نشود مردود است زیرا باید در معیشت مردم خود را نشان دهد چرا که بعد از تحریم ها مذاکره انجام می شود زیرا اگر برد بردی هم بوده آنها قبلا برده اند چراکه تاسیسات برخی از هسته ای جمع آوری شد.

تصریح کرد: جریان حاکم بر دولت امروز بسیار پائین است محبوبیت شخص رئیس جمهور زیر ۱۰ درصد است زیرا اگر کارنامه دولت را نگاه کنیم شاهد ضعف و مشکلات خواهیم بود زیرا عملکرد دولت ۳ نوع بوده که نخواستند، ندانستند و نتوانستند است.

وی ادامه داد: ما می‌گوییم دستاوردهای ایران را نباید برای یک چک یک میلیونی هزینه کنیم. اینکه تعلیق ۱۲۰ روزه یا ۱۸۰ روزه تحریم‌ها مورد قبول نیست.

شریعتی اضافه کرد: پامپئو وزیر خارجه آمریکا گفته است ۷۰ میلیارد دلار به ایران خسارت زده ایم زیرا هر روز ۱۰۰ میلیارد دلار خسارت به ایران در عدم اجرایبرجاموارد می شود که در ۶ سال حدود ۲۰۰ میلیارد دلار می شود که این باید مطالبه شود.

وی ادامه داد: باید راستی آزمایی لغو تحریم انجام شود، مجموعه دولت ۳ وزیر نفت،وزیر راهوبانک مرکزیرا مامور راستی آزمایی کرده کهآن راانجام دهند از طرفی بانک مرکزی انواع تحریم ها را دارد چگونه می خواهد با سایر کشورها همکاری کند و راستی آزمایی را انجام دهد.

سخنگوی کمیسیون انرژی گفت: زمان بر بودن راستی آزمایی از نظر ایران کاملا منطقی است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار تریبون بیمه رازی زمزم بیمه رازی زمزم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن