سیاسی

محمدصادقی: دست دولت در جیب مردم است/ به تغییر نگرش و رفتار نسبت به مردم نیاز داریم

جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ – ۱۹:۲۴ محمدصادقی: دست دولت در جیب مردم است/ به تغییر نگرش و رفتار نسبت به مردم نیاز داریم

عضو هیئت رئیسه مجلس نهم گفت: ما به تغییر نگرش و رفتار نسبت به مردم نیاز داریم؛ باید باور کنیم که مردم ولی نعمت ما هستند و فلسفه وجودی مسیولان خدمت به مردم است. خدایی نکند که ما فکر کنیم ارباب مردم هستیم.

محمدصادقی: دست دولت در جیب مردم است/ به تغییر نگرش و رفتار نسبت به مردم نیاز داریم

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، شاهین محمد صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس نهم عصر امروز پس از نام نویسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن اشاره مسئولیت های مختلف خود، اظهار داشت: افتخار دارم در دفاع از آب و خاک به عنوان سرباز کوچک برای وطنم و مردم و اسلام به میدان آمدم و به عنوان یک ایرانی به آب خاک و تاریخ این خطه کهن و پهناور می بالم و افتخار می کنم.

وی افزود: تلاشم این بوده که زندگی ام را وقف وطن، انقلاب و مردم کنم. امروز به عنوان داوطلب ریاست جمهوری در دوره سیزدهم با اطمینان به شما می گویم همچنان که وقتی پای دشمن به این آب و خاک باز شد به عنوان یک فرد ۱۶ ساله به میدان رفتم امروز هم برای آرمان ها و سربلندی مردم به میدان آمدم و امیدوارم خداوند به من توفیق دهد.

رییس اسبق دانشگاه شهید بهشتی گفت: جامعه ما مثل بیماری است که دردهایی دارد و این جامعه با همه پیشرفت هایی که انقلاب داشته است با دستاوردهای علمی در رتبه ۱۵ قرار دارد که معجزه است اما علی رغم این نمی توانیم از عملکرد دولت های جمهوری اسلامی دفاع کنیم امروز پیکره جامعه ناراحت و ناراضی از عملکردها هستند.

به اعتقاد صادقی، تملق، سو استفاده، اختلاس، اشرافی‌گری، سو استفاده، رانت خواری و … جز رفتار تعدادی از مدیران اجرایی کشور ما شده که برای ما نا‌خوشایند است. آنها فکر می کنند مردم رعیت آنها هستند در حالی که مردم ولی نعمت آنها هستند.

وی با بیان اینکه دست دولت در جیب مردم است، تصریح کرد: معیشت مردم تامین نیست؛ سفره مردم کوچک شده و مردم از تبعیض و بی عدالتی که جزئی از رفتار مسئولان ما شده ناراحت هستند.

صادقی ادامه داد: ما به تغییر نگرش و رفتار نسبت به مردم نیاز داریم؛ باید باور کنیم که مردم ولی نعمت ما هستند و فلسفه وجودی مسیولان خدمت به مردم است. خدایی نکند که ما فکر کنیم ارباب مردم هستیم.

عضو هیئت رئیسه مجلس نهم تصریح کرد: امروز چند میلیون جوان بیکار ما به عنوان سرمایه اصلی کشور ناامید شده و نام دولت من، دولت توکل و تغییر است.

وی در پایان گفت: اولویت نخست ما کنترل کرونا است و من با اطمینان به شما عرض می کنم تا پایان سال هم به میزان کافی واکسن تولید و وارد می کنیم و ۷۰ درصد ملت را واکسینه می کنیم.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار تریبون بیمه رازی زمزم بیمه رازی زمزم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن