اجتماعی

مذاکره امارات با رژیم کودک کش، توطئه آمریکاست

دوشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۷:۳۷ مذاکره امارات با رژیم کودک کش، توطئه آمریکاست

فرمانده ناجا گفت: زمزمه هایی به گوش می رسد که امارات متحده عربی با رژیم کودک کش فلسطین اشغالی در حال مذاکراتی بوده که این توطئه آمریکا است تا کشورهای اسلامی را مورد هجمه خود قرار دهد.

مذاکره امارات با رژیم کودک کش، توطئه آمریکاست

به گزارش خبرگزاری فارس، صبح امروز مراسم دانش آموختگی فراگیران درجه داری آموزشگاه های علمی تخصصی ناجا با حضور فرمانده و تعدادی از معاونان و روسای پلیس های تخصصی در ارتباط تصویری با مشارکت دانش آموختگان سه آموزشگاه شهید بهشتی، شهید چمران و مالک اشتر در ستاد ناجا برگزار شد.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه برای نخستین بار است که مراسم دانش آموختگی فراگیران به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار می شود، گفت: به رغم همه محدودیت ها به دلیل مقابله با شیوع ویروس کرونا بحمداله مراسم خوبی برگزار شد؛ خدا را شاکریم که در خدمت جمعی از جوانان غیور و مومن میهن اسلامی هستیم که فعالیتشان را در نیروی انتظامی شروع می کنند.

وی با بیان اینکه نیروی انسانی بالاترین سرمایه در نیروی انتظامی است، افزود: این سرمایه بدون آموزش معنا ندارد ، مقوله آموزش یکی از رکن های مهم و ویژه برای نیروی انتظامی به شمار می رود.

وی خاطر نشان کرد: بحمداله این آموزش ها شروع شده و ادامه دارد به گونه ای که در زمان مقرر شما عزیزان در سراسر کشور در یگان هایی که از قبل تعیین شده مشغول خدمت می شوید.

سردار اشتری خطاب به دانش آموختگان آموزشگاه های ناجا عنوان داشت: شما هم به مجموعه ای پیوستید که به تعبیر فرماندهی معظم کل قوا کارکنان این مجموعه مجاهدان فی سبیل الله هستند.

فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه حضور شما دانش آموختگان در نیروی انتظامی و خدمت صادقانه تان به مردم میهن اسلامی باعث برکات روزافزونی برای کشور خواهد بود، یادآور شد: ناجا حافظ جان، مال و ناموس مردم عزیزمان است، وظیفه ما ارتقاء امنیت ، آرامش و نظم در جامعه است.

وی در خطاب به دانش آموختگان ناجا با بیان اینکه دو نیاز اصلی همه مردم امنیت و سلامت است، گفت: شما وظیفه برقراری حفظ و تامین امنیت مردم و جمهوری اسلامی ایران را بر عهده دارید.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه مهم ترین نیاز هر دولت و حاکمیت امنیت است، گفت: خدا را شاکریم که به واسطه جانفشانی و ایثارگری های رزمندگان اسلام، هدایت های داهیانه مقام معظم رهبری "مدظله العالی" و به برکت خون شهدا ما دارای کشوری باثبات و در امنیت کامل هستیم.

سردار اشتری با بیان اینکه در وضعیت کنونی که شاهد ناامنی و دخالت های بیگانگان در منطقه و اطراف هستیم، افزود: امنیت مثال زدنی در کشور داریم و باید از آن پاسداری کنیم این کاری بسیار مهم و اثربخش است.

وی با بیان اینکه فراگیران این دوره حدود 25 هزار نفر هستند، گفت: شما عزیزان که از مهرماه 98 تاکنون با هدف ارتقاء کمیت و کیفیت سطح آموزش و تقویت توانمندی توانستید دوره های آموزش رزم مقدماتی و تخصصی خود را با موفقیت به پایان برسانید، باید بدانید امروز که این لباس را پوشیدید در هر جایگاهی باشید لباس سربازی و خدمتگزاری به آقا امام زمان "عجل الله تعالی و فرجه الشریف" و نایب ایشان را به تن کردید وباید با عشق و علاقه برنامه ها را پیگیری کنید.

وی با تاکید بر اینکه کارکنان نیروی انتظامی باید در خدمت مردم هوشمندانه و مهربانانه و در مقابل مخلان نظم و امنیت مقتدر باشند، گفت: کسانی که قانون گریز بوده و با این هدف منافع شخصی را بر قانون ترجیح می دهند باید از نام و حضور پلیس بدنشان به لرزه بیفتد.

سردار اشتری با بیان اینکه امروزدشمن با تمام قوا علیه جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی حرکت می کند و ما را در تحریم های ظالمانه خود قرار داده و به هر شکلی جنگ رسانه ای نرم و جنگ فیزیکی را علیه مسلمانان شروع کرده است، افزود: هر چند مردم و رزمندگان ما موفق شدند توطئه های دشمنان را خنثی کنند اما باید هوشیار باشیم که دشمن در صدد به هم زدن نظم و امنیت است.

فرمانده ناجا با اشاره به اینکه متاسفانه برخی کشورهای منطقه متوجه نیستند که چه اتفاقی در شرف رخ دادن است، گفت: زمزمه هایی به گوش می رسد که امارات متحده عربی با رژیم کودک کش فلسطین اشغالی در حال مذاکراتی بوده که این توطئه آمریکا است تا کشورهای اسلامی را مورد هجمه خود قرار دهد و ما باید هوشیار باشیم.

وی با یادآوری اینکه امروز نیروی انتظامی حضور معنادار و اثرگذاری در اقصی نقاط کشور دارد، گفت: پلیس در همه وقایع و اتفاقات کشور به موقع حضور داشته و هر مسئولیتی که بر عهده اش بوده را به نحو احسن انجام داده است که جا دارد در همین جا به جهت مجاهدت های شبانه روزی که کارکنان انجام می دهند از آنان تشکر کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه کارکنان نیروی انتظامی در عرصه همدلی مومنانه و مواسات با اهداء دهها هزار بسته معیشتی به نیازمندان، جلوه هایی از ایثار را به نمایش گذاشتند،تصریح کرد: همکاران ما در همه صحنه ها حضور دارند و باعث افتخار جمهوری اسلامی ایران است که چنین سربازان سلحشوری دارد.

وی خاطر نشان کرد: ان شاء الله بتوانید هر آنچه وظیفه است و شهدا بر عهده ما گذاشتند را بر اساس تدابیر و هدایت های مقام معظم رهبری انجام داده و گام های بلندتری را مانند گذشته بر داشته و به لطف و عنایت الهی در همه عرصه ها با موفقیت به پیش بروید.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن