سیاسی

مسلمانان کالاهای فرانسوی را ۲ سال تحریم کنند تا اهانت‌کننده به پیامبر، دنیایش هم نابود ‌شود

چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ – ۱۲:۱۴ مسلمانان کالاهای فرانسوی را ۲ سال تحریم کنند تا اهانت‌کننده به پیامبر، دنیایش هم نابود ‌شود

حجت‌الاسلام حامد کاشانی گفت: اگر مسلمانان یکصدا اعلام انزجار کنند و‌ یک حکم دوساله را برای تحریم کالاهای فرانسوی در نظر بگیرند، این در تاریخ ثبت می‌شود که اهانت کننده به پیامبر، نه‌تنها آخرت بلکه دنیایش هم نابود می‌شود.

مسلمانان کالاهای فرانسوی را ۲ سال تحریم کنند تا اهانت‌کننده به پیامبر، دنیایش هم نابود ‌شود

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نشست تخصصی «وحدت اسلامی، رمز اقتدار و راه غلبه بر استکبار جهانی»، صبح امروز (چهارشنبه ۷ آبان) در سالن جلسات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد.

در این نشست، حجت‌الاسلام حامد کاشانی، کارشناس تاریخ اسلام، با اشاره به اهانت رییس جمهور فرانسه به پیامبر (ص) گفت: ما مسلمانان هرچه داریم به اعتبار رسول‌الله است. به محبوب و‌ مراد و‌ منجی ما مسلمانان جسارت شنیع شده است و متاسفانه جامعه اسلامی به اندازه‌ای که باید واکنش نشان نداده است.

وی با بیان اینکه آیا اهمیت پیامبر از دعواهای فرقه‌ای کم‌تر بود، تصریح کرد: اگر مسلمانان یکصدا اعلام انزجار کنند و‌ یک حکم دوساله را برای تحریم سران فرانسه و کالاهای فرانسوی در نظر بگیرند، این در تاریخ ثبت می‌شود که اهانت کننده به پیامبر، نه‌تنها آخرت بلکه دنیایش هم نابود می‌شود.

کاشانی تصریح کرد: اگر مسلمانان، فرانسه را تحریم کنند، خواهیم دید که به التماس خواهند افتاد.

وی ادامه داد: غربی‌ها به پیامبر ما جسارت می‌کنند و در کنار آن عده‌ای تکفیری مآب را در هر دو مذهب شیعه و سنی پر و بال داده و به جان هم می‌اندازند تا تمرکزشان از مسائل مهم منحرف شود.

ادامه دارد …

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe رسپینا لاستیک بارز ایران فان هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن