ورزشی

مهربان: نفرات منتخب جام تختی به جام علی اف اعزام می شوند/ در صورت مصدومیت احتمالی لیست جانشین ارائه داده ایم

شبکه های اجتماعی ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سلامکانال تلگرام
توئیتر

گروه: ورزشی ساعت: 12:19 منتشر شده در مورخ: 1400/03/23 شناسه خبر: 1742617 سه مرحله اردو تا برگزاری المپیک خواهیم داشت مهربان: نفرات منتخب جام تختی به جام علی اف اعزام می شوند/ در صورت مصدومیت احتمالی لیست جانشین ارائه داده ایم مهربان: نفرات منتخب جام تختی به جام علی اف اعزام می شوند/ در صورت مصدومیت احتمالی لیست جانشین ارائه داده ایم مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: نفرات اعزامی به مسابقات المپیک معرفی شدند و بعد از المپیک نفرات اعزامی به نروژ را هم مشخص خواهیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ابراهیم مهربان عضو کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد درباره جام زیلکوفسکی اظهار داشت: بعد از پایان انتخابی المپیک و مسابقات قهرمانی آسیا در قزاقستان، کادر فنی با هماهنگی فدراسیون کشتی به جهت انتخاب قوی ترین تیم برای اعزام مسابقات المپیک و نیز کسب ۳ سهمیه باقی مانده از مسابقات قزاقستان و برگزاری مسابقات مختلف داخلی، خارجی، انتخابی و لیگی، کادر فنی اعلام کرد آخرین مرحله انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات المپیک تورنمنت جام زیلکوفسکی لهستان است. تیم اعزام شد و با توجه به نتایجی که در آن جا اتفاق افتاد، نفرات باقی مانده انتخاب و روز گذشته هم کادر فنی ۶ نفر اعزامی به مسابقات المپیک را معرفی کرد.

مهربان همچنین از روند تمرینات تیم گفت: بعد از این تمرینات هیچ مسابقه ای مدنظر کادر فنی نیست و فکر می کنم سه مرحله اردو تا مسابقات و اعزام تیم خواهیم داشت و امیدوارم که کشتی گیران بتوانند بهترین مبارزات و نتایج را در المپیک کسب نمایند.

او درباره نفرات اعزامی مسابقات نروژ بعد از المپیک تاکید کرد: با توجه به اینکه فاصله مسابقات المپیک تا مسابقات جهانی نروژ کم است، ما هم مهمترین مرحله انتخابی برای مسابقات جهانی را با عنوان "جام پهلوان تختی" برگزار کردیم و نفراتی که از آن مسابقات انتخاب شدند، به جام علی اف اعزام می شوند. بعد از مشخص شدن نتایج، جهت حضور تیم در مسابقات جهانی نروژ تصمیم گیری خواهیم کرد. قطعا نفراتی که در مسابقات المپیک بتوانند مدال کسب نمایند، بدون انتخابی در مسابقات جهانی نروژ شرکت خواهند کرد.

عضو کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد که با رادیو ورزش صحبت می کرد، در پایان گفت: امید داریم که در فاصله ۴۰ روزه برای هیچ یک از کشتی گیران آسیب جدی به وجود نیاید. ورزش کشتی بسیار سنگین است ولی ما همه پیش بینی ها را انجام داده حتی لیست هایی از قبل به مسئولین مسابقات ارائه شده که در صورت بروز اتفاق خاصی نفرات دوم، سوم و بعضا چهارم در اردو و در کنار نفرات اصلی حضور دارند و در کنار این افراد تمرین خواهند کرد. این پیش بینی ها نه تنها برای مسابقات المپیک بلکه برای مسابقات آسیایی هم در نظر گرفته می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1742617 '); d.write(' اخبار مرتبط آخرین اخبار

خرید نهال دانلود سریال جیران خرید بلیط هواپیما تور کیش بازار '; document.body.innerHTML += t; } }, 100);

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن