اقتصادی

مهلت ارائه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده فصل بهار امروز تمام می‌شود

شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۶:۰۶ مهلت ارائه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده فصل بهار امروز تمام می‌شود

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه امروز آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار است، گفت: مهلت ارائه اظهارنامه مالیات برارزش افزوده فصل بهار تمدید نمی شود.

مهلت ارائه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده فصل بهار امروز تمام می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از رسانه مالیاتی ایران، محمد مسیحی با بیان این که براساس مصوبه شورای عالی اقتصادی و با تصویب ستاد ملی مدیریت کرونا، موعدهای مقرر در قوانین مالیاتی نسبت به تسلیم اظهارنامه و رسیدگی های مالیاتی به مدت دو ماه تمدید شده بود، گفت: امروز 15 شهریورماه، آخرین مهلت ارایه الکترونیکی اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار 1399 می باشد و این مهلت قابل تمدید نیست.

وی افزود: این دسته از مودیان محترم تا پایان امروز 15 شهریورماه 1399 مهلت دارند اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره بهار خود را با مراجعه به سامانه مالیات بر ارزش افزوده به نشانی evat.ir به صورت الکترونیکی تسلیم و مالیات متعلق را پرداخت نمایند.

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امورمالیاتی کشور تاکید کرد: فعالان اقتصادی در صورت عدم ارایه اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی، علاوه بر محرومیت از تسهیلات و معافیت مالیاتی، مشمول جرایم قانونی غیرقابل بخشش خواهند شد.

وی با بیان اینکه جهت تسهیل امور مودیان، کلیه واحدهای خدمات مودیان، امروز به طور تمام وقت آماده پاسخگوئی و ارائه خدمات می باشند، خاطرنشان کرد: ساعات حضور کارکنان ادارات امورمالیاتی با رعایت مصوبات ستاد کرونا و پروتکل های بهداشتی امروز شنبه مورخ 1399/06/15 لغایت ساعت 18 خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز هتل تارا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن