ورزشی

مومنی: بازگشت قائدی شایعه است، برای جذب محبی تلاش می کنیم، بدمان نمی‌آید عزت اللهی و اسماعیلی را جذب کنیم/ چرا کادر فنی تیم ملی همه از پرسپولیس هستند؟

شبکه های اجتماعی ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سلامکانال تلگرام
توئیتر

گروه: ورزشی ساعت: 10:56 منتشر شده در مورخ: 1401/04/04 شناسه خبر: 1878348 صادقی یک کاملا معمولی است؛ حسین زاده با استقلال قرارداد دارد مومنی: بازگشت قائدی شایعه است، برای جذب محبی تلاش می کنیم، بدمان نمی‌آید عزت اللهی و اسماعیلی را جذب کنیم/ چرا کادر فنی تیم ملی همه از پرسپولیس هستند؟ مومنی: بازگشت قائدی شایعه است، برای جذب محبی تلاش می کنیم، بدمان نمی‌آید عزت اللهی و اسماعیلی را جذب کنیم/ چرا کادر فنی تیم ملی همه از پرسپولیس هستند؟ عضو هیات مدیره استقلال گفت:‌ من نمی‌توانم اذهان مسموم را درست کنم ذهن خودم نسبت به قضایا سالم است و اظهارنظر کردم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد مؤمنی عضو هیات مدیره استقلال در خصوص بیانیه فدراسیون فوتبال درباره لیست تیم ملی برای جام‌جهانی 2022 قطر اظهار داشت:‌ این حق را برای باشگاه استقلال قائلیم که به بازیکن مدنظرمان قول‌هایی بدهیم. اینکه گفتیم باشگاه استقلال هستیم، استقلال هستیم و اینکه گفتیم تیم ملی نیستیم واقعیت امر است. قول‌های ما در چارچوب وظایف حیطه اختیارات‌مان است. اینکه دوستان کج‌سلیقگی کردند یا برای فدراسیون فوتبال کج‌فهمی شده امری است که به خودشان ارتباط دارد.

وی افزود: ما در جایگاهی نیستیم که برای فدراسیون فوتبال طرح و برنامه‌ای بنویسیم ولی برای خودمان می‌توانیم برنامه‌ای را مدون کنیم و با بازیکنان صحبت کنیم. فکر نمی‌کنم به فدراسیون فوتبال ارتباطی داشته باشد که گفتیم ما تیم ملی نیستیم و کجای مسأله بغرنج است؟‌

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود به فدراسیون ملی فوتبال تهمت زده‌اند؛ عنوان کرد: من نمی‌توانم اذهان مسموم را درست کنم ذهن خودم نسبت به قضایا سالم است و اظهارنظری کردم. حالا آنها ذهن‌شان طور دیگری است و به جاده خاکی می‌زنند. می‌گویند حرفی را یکی می‌زند و یکی دیگر برمی‌دارد. آن قضایا به من چه ارتباطی دارد؟ شما می‌خواهید بزرگ‌نمایی کنید و باشگاه استقلال را زیر سؤال ببرید این‌ها مسائل دیگری است حاشیه‌ای است که دوستان نسبت به آن اطلاعات کامل ندارند.

مؤمنی گفت: دیشب با کامرانی‌فر صحبت کردم با میرشاد ماجدی صحبت کردم گفتم این قضیه‌ای که گفتم این طور بوده کامرانی‌فر هم اعلام کرد باید با هم بنشینیم صحبت کنیم و دیدگاه شما را هم ببینیم. آنها از دیدگاه خودشان نگاه کردند که به باشگاه استقلال و به شخص من هیچ ارتباطی ندارد. ماجدی هم گفت من قضیه را بررسی می‌کنم. بیانیه‌ای دادند که انگار ما ارکان فدراسیون فوتبال را به هم زدیم. اگر فدراسیون فوتبال خیلی مدعی این قضایا است به قراردادها ورود کند که یک بازیکن 3 میلیاردی چطور 19، 20 میلیارد می‌شود؟‌ نه اینکه حرفی که در چارچوب اختیارات خودم گفتم بیانیه بدهند آن هم روز جمعه که همه دنبال کار خانواده‌شان هستند! این حاشیه‌سازی و جوسازی علیه باشگاه و شخص من است که هیچ ارتباطی ندارد.

مهاجم اسبق استقلال در مورد قرارداد سعید صادقی اظهار داشت:‌ من قرارداد او را ندیدم. خودم سال‌های قبل فوتبال بازی کردم. شاید برای افرادی که در فوتبال نبودند بغرنج باشد ولی هر جا بروید، اگر خوب بازی کنید آپشن تیم ملی را می‌دهند. می‌گویند سعی می‌کنیم به تیم ملی دعوت شوید. مگر قبلا بازیکنانی مثل دانیال داوری گلر سوم تیم ملی نبود؟ در آلمان مگر به او آفر تیم ملی دادند؟ یا بازیکنی که در آمریکا بازی می‌کرد (بیت آشور) این‌ها برای اردوی تیم ملی می‌آمدند. به ایران هم اصلا نیامده، مگر این‌ها بازیکنان تیم ملی نبودند؟ آنها هم آفر داشتند در قراردادشان بوده، در همین کشور خودمان بازیکنانی به خاطر نرفتن به سربازی در 28 سالگی به تیم ملی دعوت شدند. این‌ها معلوم است و نیازی نیست من بگویم. پیشینه فدراسیون فوتبال مشخص است و من نمی‌توانم از خودم بگویم.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: بازیکنی به تیم ملی دعوت شد که به سربازی نرود. اسمش هم هست و نمی‌خواهم بگویم. بازیکنانی با این شرایط هستند چطور بازیکنی که دو سال بازی نکرده به تیم ملی دعوت می‌شود؟ برای چه؟‌ من اینجا به عنوان یک مدعی هستم و تیم ملی برای من هم است. بازیکن فوتبال این کشور بودم. من هم جزئی از این فوتبال هستم. اگر قرار است پاکسازی شود خودم با اشتیاق دوست دارم این اتفاق بیفتد اما چطور است بازیکنی می‌خواهد کانادا برود اسمش در لیست تیم ملی قرار می‌گیرد؟ می‌خواهد قطر برود می‌گویند نه ما قانون را رعایت می‌کنیم. باید این‌ها را هم ببینیم این‌ها چندجانبه است. آیا من محمد مؤمنی متوجه نیستم و در این فوتبال بازی نکردم؟‌ وقتی پلی‌اکریل بودم و به استقلال آمدم، به من هم گفتند اگر خوب بازی کنی می‌توانیم تو را به تیم ملی بفرستیم کما اینکه این اتفاق افتاد. آنهایی که در فوتبال نبوده‌اند، فکر می‌کنند این بند آنچنان بند بزرگی است. سرمربی تیم می‌گوید خودم که مربی بودم به بازیکنان می‌گفتم شما را از لیگ دو به لیگ یک می‌فرستم به خاطر ارتباطی که دارم و این طبیعی است و غیرمعمول نیست.

مؤمنی در مورد اینکه آیا در تیم ملی به استقلالی‌ها اجحاف می‌شود گفت: ما که کسی را در تیم ملی نداریم. خودمان زحمت می‌کشیم. آجورلو، هیأت مدیره و کادر فنی تنها هستیم. باشگاه‌ها نباید در تیم ملی نماینده داشته باشند ولی به هر حال استقلال هم این توانایی را دارد که یک نفر را در تیم ملی داشته باشد. چگونه است که در کادر فنی همه بچه‌های پرسپولیس هستند؛ چرا استقلال ندارد؟‌ مگر در همان سطح نبودند؟ آنها که در جام‌جهانی بازی کردند بازیکنان استقلال نبودند؟‌ زمان قلعه‌نویی از استقلال بوده از پرسپولیس هم بوده و این طبیعی است. اینکه پرسپولیسی‌ها هستند و استقلالی‌ها نیستند حرفی نیست ولی طوری صحبت می‌کنند انگار متهم ردیف اول فدراسیون فوتبال، ما هستیم. فدراسیون فوتبال مشکلات خودش را به روز کند و مسائل را درست کند. باید همه کاری کنیم که فدراسیون موفق شود نه اینکه ما اسم گفتیم، کج‌سلیقگی دوستان است. ما استقلال هستیم تیم ملی هم که نیستیم که برای جام‌جهانی به کسی قول بدهیم در حیطه اختیارات من نیست که به بازیکنی قول بدهم در چارچوب وظایف خودم کار کردم و هیچ ایرادی هم نمی‌بینیم دوستان شلوغش کرده‌اند.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد زمان بازگشت ریکاردو ساپینتو به ایران گفت:‌ او در کشور خودش حضور دارد. احتمالاً آخر هفته به ایران برمی‌گردد ما برای شروع تمرینات با او صحبت کردیم و خودش در هماهنگی با مدیریت باشگاه تصمیم می‌گیرد. یکی از خصوصیات بارز ساپینتو این است که ارتباط جمعی بسیار خوبی دارد تا از تمام پارامترهای استقلال نهایت استفاده را داشته باشد. خالی از لطف نیست فرهاد مجیدی هم از نظراتش در مورد بازیکنان و مدیریت باشگاه او را مطلع کند. استفاده از تجربیات دیگران می‌تواند او را زودتر به هدف برساند. قرار است مجیدی و ساپینتو با هم صحبت کنند و ارتباط داشته باشند.

مؤمنی در مورد اینکه آیا کاوه رضایی به این تیم اضافه خواهد شد، عنوان کرد:‌ مدیریت باشگاه تمام موارد را همانطور که فصل قبل به مجیدی دادند الان هم به ساپینتو دادند. در مورد هیچ بازیکنی اظهارنظر نمی‌کنیم همه موارد را خود سرمربی تیم اظهارنظر می‌کند. اگر می‌بینید که هواداران مقداری ناآرام هستند به خاطر این است.

وی در مورد اینکه آیا مذاکرات قبلی با کاوه رضایی پاسخ روشنی داشته، گفت:‌ نه، هنوز جواب نداده و پاسخ روشنی نرسیده. شنیده‌ایم که مصدوم است.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود حسین‌زاده با شارلروا به توافق رسیده عنوان کرد: او با استقلال قرارداد دارد که باید در موردش صحبت شود. من هم شنیده‌ام که با بلژیکی‌ها صحبت کرده در جریان توافقش نیستم.

مؤمنی در مورد بازگشت مهدی قائدی اظهار داشت: ‌او یکی از بهترین بازیکنان استقلال بود و خواهد بود من در رسانه‌ها خواندم با الاهلی تمدید کرده و ادامه می‌دهد. پس حضورش در استقلال شایعه است.

وی در مورد جذب محمد محبی اظهار داشت:‌ برای او درخواست زده‌ایم و تمایل داریم به تیم بیاید. تمام سعی و تلاش‌مان را می‌کنیم که این اتفاق بیفتد.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد حضور سعید عزت‌اللهی در استقلال گفت: او بازیکن ملی‌پوشی است که بدمان نمی‌آید که اضافه شود.

مؤمنی در مورد وضعیت وریا غفوری عنوان کرد:‌ او فعلاً در استقلال است تا سرمربی بیاید. ما با کدام بازیکن مذاکره کردیم که با غفوری مذاکره نکردیم؟ با کسی مذاکره نکردیم. با چند بازیکن خارجی صحبت کردیم. بازیکنانی که در تیم استقلال کار کردند، هستند.

وی در مورد وضعیت یامگا، آمانوف و سیلوا اظهار داشت: در حال صحبت هستیم.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص وضعیت فرشید اسماعیلی و مهدی مهدی‌پور گفت: من مطلبی دیدم که العربیه خواهان مهدی‌پور است. در جریان رفتن او به این تیم نیستم فکر می‌کنم همه بازیکنان استقلال قرارداد دارند. این طور نیست که بتوانند فسخ کنند و از تیم جدا شوند. این کار حتما با اطلاع قبلی صورت می‌گیرد ولی سعی می‌کنیم مهدی‌پور را حفظ کنیم. فرشید اسماعیلی هم بازیکن این تیم بوده و بدمان نمی‌آید کنار ما باشد اگر از تیم خودش جدا شود، مهره خوبی است.

مؤمنی در مورد اینکه چقدر قرار بود به سعید صادقی پرداخت شود عنوان کرد: نمی‌دانم واحد مالی ما با او صحبت کرد. او یک بازیکن معمولی است. کاملا معمولی است باشگاه راغب بوده او را جذب کند اما معمولی است. ایجنت‌هایی که این بازیکنان دارند، خوب است کمیته اخلاق به سراغ آنها برود. چگونه است که یک ایجنت بازیکن را این طرف و آن طرف می‌برد، این وسط منافع چه کسی در میان است؟ این‌ها درد فوتبال ما است. کمیته اخلاق باید به این مسائل ورود کند. تا به حال ایجنتی دیده‌ایم که بگوید چرا این قیمت افزایش پیدا کرده؟ در دولت زحمت می‌کشند که قیمت‌ها کنترل شود هر روز به مغازه‌ها سر می‌زنند کمیته اخلاق هم به این قضیه ورود کند که چرا قیمت بازیکن افزایش پیدا کرده؟ مگر این بازیکن چه کار کرده؟‌ چه اتفاقی افتاده که الان از این مبلغ به این مبلغ رسیده؟

وی در گفت‌وگو با برنامه سلام صبح به خیر در خصوص اینکه اگر صادقی به استقلال می‌آمد آیا همین حرف را می‌زد،‌ گفت:‌ حالا که نیامده اگر به استقلال می‌آمد که من اینجا نبودم و شما من را دعوت نمی‌کردید.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در مورد اینکه آیا اگر صادقی به استقلال می‌آمد می‌گفت بازیکن تاپی است اظهار داشت: نه، من اظهارنظرم را نسبت به او گفتم.

انتهای پیام/

http://www.dana.ir/1878348 '); d.write(' اخبار مرتبط آخرین اخبار

 • مومنی: بازگشت قائدی شایعه است، برای جذب محبی تلاش می کنیم، بدمان نمی‌آید عزت اللهی و اسماعیلی را جذب کنیم/ چرا کادر فنی تیم ملی همه از پرسپولیس هستند؟

 • پیروزی تیم ملی بسکتبال در اولین بازی تدارکاتی در صربستان

 • ترامپولین بین المللی پرتغال| تیم ایران نایب قهرمان شد

 • آغاز اردوی تیم ملی تنیس روی میز بانوان در بابل

 • سمیعی: مبلغ قرارداد ساپینتو با استقلال ۵۰۰ هزار دلار نیست

 • سلب حق رأی از مرادی در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری

 • فردین‌پور: ورزشکارانی شانس حضور در بازی‌های کشورهای اسلامی رادارند که حداقل در سه رقابت نتیجه به ثبت رسانده باشند

 • ترامپولین بین المللی پرتغال| عبدالله فینالیست شد/ نبرد ژیمناست ایرانی برای مدال طلا

 • بسکتبال چهارجانبه ارمنستان| پیروزی تیم بسکتبال ایران نوین برابر سوریه

 • تنیس روی میز فیدر اسلوونی| شکست نیما مقابل حریف فنلاندی/ عالمیان به جمع ۸ بازیکن برتر نرسید

 • کامرانی فر:حرمت و جایگاه تیم ملی خط قرمز فدراسیون فوتبال است

 • مظلومی: جدایی مجیدی شوکه‌کننده بود؛ می‌توانستیم از او غرامت بگیریم/ درباره وریا و بازگشت اسماعیلی ساپینتو تصمیم می‌گیرد

 • بسکتبال نوجوانان دختر قهرمانی آسیا| پیروزی دختران ایران برابر اردن

 • عطایی: خوب جنگیدیم اما برزیل پخته‌تر بود/ جلوه: عجله کردیم و به تجربه برزیل باختیم

 • زنوزی: افراد پشت صحنه اجازه انتقال تراکتور را نمی‌دهند/ جزو ۵ تیم ایران از نظر هزینه هستیم

 • لیگ ملت‌های والیبال| بازگشت به مدار صفر درجه؛ قهوه برزیلی تلخ بود/ اسماعیل‌نژاد و لوکارلی امتیازآورترین بازیکنان بازی

 • اتومبیلرانی ریس قهرمانی کشور| اتومبیلرانان برتر راند دوم مشخص شدند/ استارت کلاس آزاد بعد از چهار سال

 • جام جهانی ترامپولین| آغاز مسابقات از فردا در پرتغال/ رقابت ملی پوشان ایران در دو ماده

 • دیدار و گفت‌وگوی وزیر ورزش با رییس کمیته ملی المپیک آذربایجان

 • تنیس روی میز فیدر اسلوونی| حذف احمدیان و هدایی، صعود نیما به جمع ۱۶ بازیکن برتر

 • آغاز کلاس سطح یک جهانی بدمینتون در تهران/ اندی: فدراسیون بدمینتون ایران به آموزش اهمیت می دهد

 • شطرنج بزرگداشت پتروسیان| صدرنشینی طباطبایی در پایان دور چهارم

 • اسلامی: این تیم را از سه نسل مختلف بسکتبال ایجاد می کنیم/ تیم بسکتبال ایران نوین از بازیکنان جوان لیگ برتر تشکیل شد

 • ساعی: کمیته برگزاری پومسه قهرمانی آسیا برخلاف مقررات رفتار کرد/ ‏رفتارعجیبی را شاهد بودیم

 • مصاحبه مومنی درباره صادقی کار دستش داد

 • سمیعی: برای همکاری با ساپینتو دست دلالان کوتاه شد

 • جدایی حامی مالی اصلی ملوان از هیئت مدیره باشگاه

 • نبی: قصد شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را دارم

 • ناکامی تیم میکس کامپوند از صعود به نیمه‌نهایی

 • یک طلا و 2 برنز در روز نخست؛ کیانی قهرمان شد

 • شکست ساحلی بازان ایران مقابل قهرمان آسیا

 • مربی و بازیکنان تیم بسکتبال نوجوانان دختر ایران چه گفتند؟

 • نکونام: آجورلو پیشنهاد داد اما نمی‌خواستم آرامش استقلال بهم بریزد

 • سازمان لیگ فدراسیون بسکتبال تشکیل شد

 • دیدار ورزشکاران ایرانی حاضر در آذربایجان با وزیر ورزش

 • مؤمنی: استقلال به هیچ بازیکنی قول جام‌جهانی نمی‌دهد

 • دیدار وزرای ورزش و جوانان ایران و فلسطین

 • بازیهای تدارکاتی آمادگی تیم ملی را برای پنجره سوم بالا می برد

 • تور جهانی تنیس به نیمه نهایی رسید

 • داورزنی: پیروزی مقابل تیم قدرتمند والیبال آمریکا را به مردم ایران تبریک می‌گویم

آموزش زبان فرانسه آفر تور کیش بلیط هواپیما آنلاین بازار '; document.body.innerHTML += t; } }, 100);

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن