سیاسی

ناصرابوشریف در دیدار نایب رئیس مجلس ایران: عادی سازی روابط امارات و اسرائیل خیانت به اسلام است

شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۳:۵۷ ناصرابوشریف در دیدار نایب رئیس مجلس ایران: عادی سازی روابط امارات و اسرائیل خیانت به اسلام است

رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی در تهران در دیدار امیرحسین قاضی زاده هاشمی توافق ابوظبی و رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و پایداری بر آرمانهای فلسطین را مورد تاکید قرار داده و گفت: عادی سازی روابط بین امارات و اسرائیل، خیانت به اسلام است.

ناصرابوشریف در دیدار نایب رئیس مجلس ایران: عادی سازی روابط امارات و اسرائیل خیانت به اسلام است

به گزارش خبرگزاری فارس، ناصر ابوشریف، رییس دفتر جنبش جهاد اسلامی با امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این دیدار، قاضی زاده هاشمی با اشاره به تحولات منطقه در خصوص عادی سازی روابط پیدا و پنهان بعضی از حکام کشورهای عربی گفت: بعضی از حکام کشورهای اسلامی برای عادی سازی روابط با اسرائیل شتاب دارند و این رفتار آنها به نحوی خیانت به امت اسلامی و آرمان فلسطین است.

وی در ادامه با تشریح دشمنی مستمر رژیم اشغالگر قدس با کشورهای عربی و مسلمان منطقه، تصریح کرد: با عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی صلح و ثبات به منطقه باز نخواهد گشت، بلکه آزمندی و مسلمان کشی این غده سرطانی در منطقه افزایش خواهد یافت.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، رفتار مردم، مجلس و دولت ایران در رابطه با مسئله فلسطین را سیاسی ندانست و تأکید کرد: دلیل حمایت ما از موضوع فلسطین مسئله دینی و اعتدال است.

وی همچنین تشریح کرد: سنت خدا حمایت از مظلوم است و ملت، مجلس و رهبری جمهوری اسلامی ایران، حمایت از مردم و آرمان فلسطین را سرلوحه قرار داده اند.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اعتقادات اسلامی، حمایت جمهوری اسلامی ایران از فلسطین را مبنا قرار داده و مرکزیت قانونی دینی برای ما اسلام و موضوع و مسئله اصلی فلسطین است.

قاضی زاده هاشمی، سیاست جمهوری اسلامی ایران در منطقه را تقویت تعاملات دوستانه با کشورهای اسلامی بر شمرد و گفت: راهبرد جمهوری اسلامی ایران توسعه و گسترش همه جانبه همکاریهای برادرانه با کشورهای اسلامی است و مجلس شورای اسلامی در همین راستا در قالب گروه‌های دوستی_پارلمانی به دنبال تقویت مراودات پارلمانی با کشورهای اسلامی است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، در پایان این دیدار، با تاکید بر تبعات ناشی از عادی سازی روابط ابوظبی با رژیم اشغالگر قدس، ابراز داشت: نص صریح دستورات دینی و قرآنی روابط با دشمنان را منع کرده و تلاش مناسباتی امارات، مخالفت با اسلام و تعالیم اسلامی است.

ناصر ابوشریف رئیس دفتر جنبش جهاد اسلامی در تهران نیز توافق ابوظبی و رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و پایداری بر آرمانهای فلسطین را مورد تاکید قرار داده و گفت:عادی سازی روابط بین امارات متحده عربی و اسرائیل، خیانتی به آرمان فلسطین و ضایع نمودن حقوق فلسطینیان است.

رئیس دفتر جهاد اسلامی فلسطین همچنین اظهار داشت:‌ مقاومت و مبارزه با اشغالگری ادامه می‌یابد و ملت فلسطین هرگز تحت تأثیر اقدامات خائنانه قرار نخواھد گرفت.

در پایان این دیدار رییس دفتر جنبش جھاد اسلامی از حمایتھای ویژه جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم
رھبری قدردانی کرد.

انتهای پیام/

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن