سیاسی

نایب رئیس مجلس: کشورهای استعماری نمی‌توانند در منطقه دست به اقدامی خلاف اراده ایران بزنند

سه‌شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ – ۰۹:۳۳ نایب رئیس مجلس: کشورهای استعماری نمی‌توانند در منطقه دست به اقدامی خلاف اراده ایران بزنند

نایب رئیس مجلس در واکنش به دخالت بی‌شرمانه رئیس جمهور فرانسه در امور داخلی لبنان گفت: کشورهای استعماری نمی‌توانند در منطقه پیرامونی ایران خلاف اراده جمهوری اسلامی دست به اقدامی بزنند.

نایب رئیس مجلس: کشورهای استعماری نمی‌توانند در منطقه دست به اقدامی خلاف اراده ایران بزنند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی به دخالت بی شرمانه فرانسه در حاکمیت لبنان واکنش نشان داد.

متن یادداشت نایب رئیس اول مجلس به شرح زیر است:

کشورهای استعمارگرِ فرا منطقه‌ای جرأت هیچ تحولی در کشورهای پیرامون نظام مقتدر جمهوری اسلامی را ندارند. به حول و قوه الهی و به یمن وجود ولی فقیه در رأس این نظام مقدس، اکنون جمهوری اسلامی ایران، یک نظام مقتدر و مطرح در جهان است که درواقع با رهبری‌های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، به قدرت اول منطقه تبدیل شده و ماهیت آن به گونه ای برای کشورهای فرامنطقه ای و استکباری و استعماری تعریف و تفهیم شده که آنها نمی‌توانند در منطقه پیرامونی ایران خلاف اراده جمهوری اسلامی ایران دست به اقدامی بزنند که با منافع مادی و معنوی کشورهای منطقه و اهداف استراتژیک ایران اسلامی و مقتدر در تضاد باشد، چون منشأ اقتدار جمهوری اسلامی ایران، اسلام ناب و مکتب پویای تشیع است، که جهان شمول و حامی تمام مستضعفان و محرومان جهان است.

و لذا رهبر فرزانه انقلاب اسلامی فرمودند: با صراحت اعلام می‌کنیم جمهوری اسلامی ایران در هر جایی که برای مقابله با کفر و استکبار، نیاز به حضور باشد، کمک خواهد کرد و در بیان این موضوع ملاحظه هیچ‌کس را نمی‌کنیم.

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن