اجتماعی

نظر شورایاری‌ها در نامگذاری معابر لحاظ شود

يکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۲:۳۹ نظر شورایاری‌ها در نامگذاری معابر لحاظ شود

عضو شورای شهر تهران گفت:‌نظر شورایاری‌ها باید در نامگذاری معابر و خیابان‌ها لحاظ شود ولی تا کنون به این موضوع بی‌توجهی شده است.

نظر شورایاری‌ها در نامگذاری معابر لحاظ شود

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، احمد مسجدجامعی در صحن امروز شورای شهر درباره نامگذاری معابر و خیابان‌های پایتخت اظهار داشت: باید از نظر شورایاران برای انتخاب نام معابر و خیابان‌ها استفاده کنیم. در صحن شورای چهارم تصمیم گرفتیم معبر مهمی را به اسم ابوترابی جانباز دفاع مقدس نامگذاری کنیم و زمانی که همه کارها انجام شد خانواده ابوترابی با نامگذاری جدید مخالفت کردند چون معتقد بودند تغییر نام به اصالت منطقه آسیب وارد می‌کند.

وی افزود: مشابه همین مخالفت برای خیابان ری و نامگذاری خیابانی به نام آیت‌الله فلسفی رخ داد و خانواده ایشان با توجه به اینکه ری نام قدیمی منطقه بود مخالفت کردند.

این عضو شورای شهر تهران تأکید کرد: در آبان سال گذشته 10 نفر از اعضای شورای شهر خواستار لحاظ نظر شورایاری‌ها در نامگذاری معابر شدند ولی با گذشت چندین ماه این موضوع انجام نگرفته است.

مسجدجامعی تصریح کرد: تا کنون 6 بار در این زمینه تذکر دادم ولی اقدامی در مورد لحاظ نظر شورایاری‌ها در نامگذاری معابر اتفاق نیفتاده است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن