سیاسی

نقش جوانان در پیشبرد آرمان‌های انقلاب اسلامی بسیار برجسته است

چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۹ – ۱۲:۳۳ نقش جوانان در پیشبرد آرمان‌های انقلاب اسلامی بسیار برجسته است

دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: نقش جوانان در پیشبرد آرمان‌های انقلاب اسلامی و تحقق آینده روشن نظام بسیار برجسته و امیدبخش است.

نقش جوانان در پیشبرد آرمان‌های انقلاب اسلامی بسیار برجسته است

به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، آیت‌الله احمد جنتی دبیر شورای نگهبان به مناسبت روز پژوهش، پیامی را خطاب به پژوهشگران جوان پژوهشکده شورای نگهبان صادر کرد.

متن پیام آیت‌الله جنتی به شرح زیر است:

باسمه تعالی

با سلام

نقش جوانان در پیشبرد آرمان‌های انقلاب اسلامی و تحقق آینده روشن نظام بسیار برجسته و امیدبخش است. این نسل است که می‌تواند بسیاری از خلاءهای موجود در مدیریت کشور را تأمین نماید و رسالت پاسداری از قانون اساسی و صیانت از میثاق ملی را بر عهده دارد.

پژوهش در انجام وظایف شورای نگهبان نقش بی بدیلی دارد و فعالیت‌های علمی از ضرورت‌های لازم در ایفای وظایف شورا است.

ضمن تقدیر و تشکر فراوان از عزیزان فعال ما در پژوهشکده شورای نگهبان که در انجام وظیفه محوله و کارشناسی در امور پژوهشی مربوط به شورای نگهبان، مایه اعتماد ما و کمک به این شورا هستند و بار سنگینی از رسیدگی به امور پژوهشی را بر عهده دارند و تا کنون بحمدالله حسن سابقه از خود نشان داده‌اند؛ به شما توصیه می‌کنم همانطور که بحمدالله تا به حال به خوبی توانسته‌اید اعتماد شورا را جلب کنید، سعی کنید دلبستگی به دنیا، مال دنیا و پست و مقام و … را از دل بیرون کنید. تقوا و تهدیب اخلاق سرمایه‌ی موفقیت‌های شماست و موجب حفظ قداست ما و شماست.

آینده بسیار خوب و درخشانی را برای شما انتظار دارم. شما می‌توانید سرمشقی برای آیندگان در این نهاد مقدس باشید.

انتهای پیام/

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم فراگستر رسپینا لاستیک بارز سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن