اقتصادی

نوآک: تقاضا برای نفت امسال 3 تا 5 میلیون بشکه بهبود می یابد

چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۹ – ۱۹:۵۶ نوآک: تقاضا برای نفت امسال 3 تا 5 میلیون بشکه بهبود می یابد

معاون نخست وزیر روسیه گفت بی ثباتی در بازارهای نفتی در سال 2021 کاهش خواهد یافت و تقاضا برای نفت 3 تا 5 میلیون بشکه در روز افزایش خواهد یافت.

نوآک: تقاضا برای نفت امسال 3 تا 5 میلیون بشکه بهبود می یابد

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس، الکساندر نوآک، معاون نخست وزیر روسیه در مصاحبه ای با شبکه تلویزیونی روسیه 24 گفت بی ثباتی در بازارهای نفتی در سال 2021 کاهش خواهد یافت و تقاضا برای نفت 3 تا 5 میلیون بشکه در روز افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد با این وجود به سطح قبل از بحران کرونا که 6 تا 7 میلیون بشکه در روز بیش از سال 2020 بود، نخواهد رسید.

نوآک تصریح کرد: «ما انتظار داریم که تقاضا در سال 2021 بهبود یابد. همانطور که می دانید، تقاضا هنوز 6 تا 7 میلیون بشکه در روز کمتر از سطح پیش از بحران کروناست. در سال 2021، 3 تا 5 میلیون بشکه در روز رشد تقاضا خواهیم داشت.»

«در شرایط کنونی، در ماه های اخیر به ویژه پس از ثبت واکسن های جدید در بسیاری از کشورها، شاهد کاهش چشمگیر نوسانات بوده ایم.»

وی خاطرنشان کرد کشورهای عضو اوپک پلاس همچنین توافق کردند گزارشی در تولید در کشورهایی که بخشی از این توافق نیستند، آماده کنند.

وی افزود شیوع نوع جدیدی از ویروس جهش یافته نیز عامل بلاتکلیفی بازار نفت است چراکه مشخص نیست این وضعیت چگونه ادامه می یابد. نوسانات بازار کند شده اما بهبود تقاضا زمان بر است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe هفت گردون زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان بیمه البرز هفت گردون زمزم بایا لاستیک بارز رسپینا سفر می ایران فان بیمه البرز

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن