اقتصادی

هفتمین کشتی حامل گندم هند به چابهار رسید

پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۴:۳۴ هفتمین کشتی حامل گندم هند به چابهار رسید

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: هفتمین کشتی از محموله های گندم ترانزیتی از مبدا هند به مقصد افغانستان، در چابهار پهلوگیری کرد و عملیات تخلیه آن آغاز شد.

هفتمین کشتی حامل گندم هند به چابهار رسید

‌به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، بهروز آقایی بیان کرد: در ادامه ورود مستمر محموله های گندم ترانزیتی از مبدا هند به مقصد افغانستان از طریق بندر چابهار، هفتمین کشتی از محموله مذکور در بندر شهید بهشتی چابهار پهلوگیری کرد و عملیات تخلیه آن آغاز شد.

‌مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: هفتمین کشتی از محموله های گندم ترانزیتی از مبدا هند به مقصد افغانستان، حامل ۳۵۲ دستگاه کانتینر ۲۰ فوت به وزن تقریبی ۸۸۰۰ تن طبق برنامه از پیش تعیین شده، وارد بندر شهید بهشتی چابهار شد.

آقایی اضافه کرد: تاکنون تعداد یک هزار و ۷۰۰ کانتیر به وزن ۴۳ هزار تن از محموله مذکور وارد بندر چابهار شده که پس از تخلیه و بارگیری به ناوگان حمل زمینی از مرز خروجی میلک در شمال استان به کشور افغانستان ارسال شده است.

‌مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان، سرعت انتقال، تسهیل و حذف موانع اداری و کاهش هزینه را از فاکتور‌های اصلی رونق ترانزیت و تداوم آن از طریق استان سیستان و بلوچستان برشمرد.

وی تأکید کرد: هم افزایی و وقوف بر اهمیت ترانزیت در توسعه و رونق تجاری توسط آحاد دستگاه‌های اجرایی متولی استان لازمه پایداری ترانزیت کالا خواهد بود.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن