اجتماعی

واکنش مامور پلیس مترو به بی حجابی یک زن/” بی قانونی” بی قانونی است؛ چه افتادن شال باشد چه کلاهبرداری 3 هزار میلیاردی!

چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ – ۰۸:۲۳ واکنش مامور پلیس مترو به بی حجابی یک زن/" بی قانونی" بی قانونی است؛ چه افتادن شال باشد چه کلاهبرداری 3 هزار میلیاردی!

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که مامور پلیس مترو در مواجهه با خانمی که شال را بر شانه‌اش قرار داده از جرم مشهود می‌گوید; از اینکه برای پلیس فرقی نمی‌کند جرم چه باشد، چه افتادن شال باشد و چه کلاهبرداری 3 هزار میلیاردی؛ چراکه بی قانونی، بی قانونی است.

واکنش مامور پلیس مترو به بی حجابی یک زن/

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، فیلمی در فضای مجازی دست به دست می‌شود با عنوان «امر به معروف مامور پلیس مترو».

حکایت از این قرار است که خانم جوانی بر روی صندلی در ایستگاه مترو در حالی که شالش بر روی شانه‌هایش افتاده نشسته و منتظر امدن قطار مترو است؛ ابتدا یک زن به او تذکر می‌دهد که حجابش را رعایت کرده و شالی را که افتاده روی سرش بگذارد، اما فرد مذکور هیچ توجهی نمی‌کند.

زن وقتی با بی اعتنایی خانم جوان مواجه می‌شود به سمت باجه پلیس مستقر در مترو رفته و از مأمور می‌خواهد که بیاید و تذکر دهد؛ مأمور پلیس هم بلافاصله به محل می آید و به خانم جوان تذکر می‌دهد و می‌گوید: خانم شالتان را سرتان کنید، اما دختر جوان با تندخویی شروع به جر و بحث با مأمور پلیس می‌کند.

در مقابل مأمور پلیس با اقتدار و ادب و احترام حین تذکرهای مداوم برای پوشیدن شال می‌گوید: شما جرم مشهود انجام داده‌اید.

دختر جوان لجاجت ورزیده و با پلیس جر و بحث می کند و بحث را به دزددان و اختلاس گران می کشاند و پلیس را به این متهم می‌کند که چرا آنها را نمی‌گیرید، اما مأمور پلیس با قاطعیت می‌گوید: برای من هیچ فرقی نمی‌کند؛ به نظر من بی قانونی، بی قانونی است. چه شال باشد چه 3 هزار میلیارد. شما جرم مشهود انجام داده‌اید و بدتر آن است که برای جرمی که انجام می‌دهید دلیل آورده‌اید، درست مثل همان اختلاس‌گران.

انتشار این فیلم با این مضمون در فضای مجازی سر و صدا به پا کرده است. مخاطبان فارس من با درج موضوعی با عنوان «تقدیر و تشکر از پلیس مترو در تذکر به فرد بی حجاب» از رفتار محترمانه و پاسخ تامل برانگیز مأمور پلیس مترو در برابر بی قانونی یک فرد متخلف قدردانی کرده و متذکر شده‌اند که این اقدام مأمور پلیس مترو فریضه فراموش شده امر به معروف را به همگان یادآوری کرده است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

اخبار مرتبط

بیمه معلم

پر بازدید ها

پر بحث ترین ها

بیشترین اشتراک

بازار globe

اخبار کسب و کار globe لاستیک بارز ایران فان بیمه البرز رسپینا هتل تارا م

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن