ورزشی

پیگیری اردوی تیم والیبال نوجوانان در قرنطینه آکادمی

شبکه های اجتماعی ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

سلامکانال تلگرام
توئیتر

گروه: ورزشی ساعت: 18:36 منتشر شده در مورخ: 1400/01/26 شناسه خبر: 1724974 پیگیری اردوی تیم والیبال نوجوانان در قرنطینه آکادمی پیگیری اردوی تیم والیبال نوجوانان در قرنطینه آکادمی اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر ایران، جهت حضور در مسابقات قهرمانی زیر 19 سال جهان – تهران از شنبه با حضور 21 بازیکن در آکادمی ملی المپیک پیگیری می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، اردوهای تمرینی نوجوانان کشورمان که پس از مراحل تست‌گیری سال گذشته، از ابتدای سال جاری آغاز شده است، از روز شنبه 28 فروردین با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی ویژه کرونا با حضور 21 بازیکن در آکادمی ملی المپیک پیگیری می‌شود.

برنامه‌های تمرینی اردونشینان از سوی کادر فنی تیم نوجوانان به‌صورت دوره‌های هفت‌روزه طراحی شده است که به گفته مسعود آرمات، سرمربی تیم ملی نوجوانان پسر ایران، پس از طی دو دورۀ هفت‌روزه تعداد بازیکنان حاضر در اردو به 18 نفر می‌رسد. با توجه به تعطیلی و کاهش تردد در محدوده آکادمی المپیک، نوجوانان ایران هم‌اکنون در شرایط مناسبی به‌لحاظ رعایت پروتکل‌های بهداشتی ویژه کرونا قرار دارند. ضمن اینکه هیچ‌یک از آنان اجازه خروج از اردو را ندارند. همچنین ملاک و مجوز حضور در اردو، منفی‌بودن تست کروناست و به همین منظور از تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان حاضر در اردو به تناوب تست گرفته می‌شود. https://www.dana.ir/1724974 '); d.write(' اخبار مرتبط آخرین اخبار

خرید نهال خرید بلیط هواپیما تور کیش بازار '; document.body.innerHTML += t; } }, 100);

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن